Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gond lehet belőle ha rendszere...

Gond lehet belőle ha rendszeresen maszturbálok, de még szüz vagyok? Egy fiu.

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
dehogyis, hogy lenne már gond?
2009. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%
gond? dehogyis.
2009. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem gond dehogy,csak nehogy meg szokd a gyors magömlést,inkább ha úgy érzed hogy mindjárt akkor várj egy kicsit próbáld húzni az időt.Mert abból viszont később gond lehet szex közben,hogy pár lökés aztán már elmész.:)Az én páromnak is rosszul idegződött be anno,és most igen csak küzdünk hogy normálisan tudjunk szeretkezni.
2009. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
18%

Szia. Igen, gond lehet belőle, ugyanis Isten az embert férfinak és nőnek teremtette, s így szól a teremtés könyve: "elhagyja a férfi apját és anyját és ragaszkodik az ő feleségéhez és lesznek ketten egy testté."

Lesznek ketten egy testté, azaz a szexualitás nemcsak hogy két különbözőnemű ember között jön létre, hanem a házzasságban kell, hogy létrejöjjön.

Tehát a válasz: Igen, gond lehet belőle, mert az ember könnyen "szingli" maradhat. Pál apostol ezt mondja: "ha valaki nem tudja magát megtartóztatni, házasodjon meg a paráznaság elkerülése végett."

Tehát ezek alapján a maszturbálás igen is gond és ha nem tesz róla az ember, hogy megszűnjön ez a fajta tevékenysége, akkor nem csak gond, hanem ugyanolyan bűn, mint embert ölni, vagy lopni.


Bobek Sándor

2009. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
59%
Eh, megint a biblia. En is maszturbaltam megis boldog parkapcsolatom van, es Isten valtozatlanul szeret. Kulomben leg a bibliat nem isteb irta, hanem emberek, akik ugyanugy tevedhetnek, es felreertelmezhztnzk dolgokat. Ugyelj a beidegzodesre, ha megszokod h hamar elmesz, az gazos lesz kesobb.
2009. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
59%
Elozo volnek, maskulomben a termeszet, es a maszturbacio regebbi, es jobban bevalt dolog mint a Biblia. A Biblia szerintem nem mas, mint Isten akaratanak az emberek altal eltorzitott, es szemenkopott valtozata a tokeletes tomegmanipulacio erdekeben. Ennek a konyvnek a segitsegevel nyomoritotak meg emberek millioit. Isten akaratat magadban keresd, ne egy papirkupacban. Felreertes ne essek, Hiszek istenben, es elitelem az O baranyborbe bujt ellensegeit.
2009. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia! A Bibliát nem ember írta, hanem Istentől ihletett könyv. "A teljes írás Istentől ihletett és nem bontható fel." De nem akarok hitvitába szállni, csak azt kifejezni, Isten nem véletlenül adta a nőt a férfi mellé. Isten nem hagyta magára a férfit, mert látta, hogy rossz az embernek egyedül lenni, s szerzett neki segítőtársat, akivel megoszthatja saját magát, a gondolatait, terheit, érzelmeit, szeretetét, egyéb...

Szóval én csak azt akarom ezzel mondani, hogy a szexualitás a házasságban lehet normális és teljes, igazi.

Ez a jó szó: IGAZI

Nem az az Isten terve, hogy az ember otthon üldögéljen, hanem ezt mondta az embernek, miután megáldotta: "Szaporodjatok és sokasodjatok és töltsétek be a földet és hajtsátok birodalmatok alá!" "Uralkodjatok az állatokon!"

Egyszóval: nekünk adott mindent. Mindent!

S ezután megkérdezi az ember: gond lehet-e belőle, ha maszturbálok?

Tudjátok, az ördögnek az édenkertben ez volt az első kérdése:

"Isten valóban azt mondta, hogy a kert egyetlen fájáról sem ehettek?"

Pedig Isten azt mondta: "A jó és rossz tudásának fájáról ne egyetek, mert azon a napot, amelyen eszel arról, meghalsz."

Mindannyian halottak vagyunk Isten nélkül. S ő olyan dolgokat készített az őt szeretőknek, az őbenne hívőknek, amelyeket szem nem látott, fül nem hallott és emberi képzelet meg sem gondolt" Szóval ne erről gondolkodj, hanem arról, hogy készen állsz-e arra, hogy amikor Jézus Krisztus visszajön dicsőségben, hogy megítélje a földet, bemehess az ő dicsőségébe. Vagy kint maradsz, mert gyáva voltál, mert nem merted felvállalni a hitedet.

2009. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
No, meg mindig vedenem a maszturbaciot, isten az allatokat is ketnemunek teremtette, megis maszturbalnak. Bizony tobb izben is lattam a sajat szememmel. Ha nincs nosteny, az ondo cserelodeset igy is meg lehet oldani. Masreszrol pedig ebbe ne keverd bele Jezust, mert ha O visszajon a nagy dicsosegeben ujra megolitek(juk). Ha en azt mondom, en vagyok Krisztus, kinevetsz, de vajon neki hinnel? Mellesleg en is felutottem a Bibliat, es egy szo sem esik a maszturbacio tiltasarol. Pusztan azt mondja az idezeted, hogy hazassagon kivul ne sexelj, az onkielegitesrol szo sincs. Test a testtel csak hazassagban. Ezt mondja. A maszturbazio eseteben egy testrol van szo, ami nem egyesul semmivel. Ha nem maszturbalsz, ejjel, un. nedves alom (erotikus) kereteben tavozik az ondo. Es persze legtobbszor nem is emlekszel ra. Ugyanugy orgazmus. Szep dolog a biblia, de a 21. szazadban illenek egy kis biologiat is tanulni. Es nem minden dolgot a bibliaban keresni, mert nincs minden benne. Azt, meg h a biblia istentol valo, csak ti allitjatok, bizonyitek nincs ra, en is irhatok dolgokat.....es akkor az majd meg leszen irva.
2009. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én inkább a kérdésedhez kanyarodnék vissza. Nem, nem gond! Arra azért figyelj, hogy próbáld késleltetni a magömlésed, mert ez szex közben csak neked okoz majd örömet. És a szexben nemcsak te számítasz, hanem Ő is.
2010. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem lehet belőle baj. Persze azért bizonyos határok között kell maradni. Tehát nem gyilkolni a cerkát 15x naponta, mert ott érzékeny a bőr és be fog gyulladni. És ha valamilyen segédeszközt is használsz, azt jól válaszd meg, nehogy kárt tégy vele magadban!
2013. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!