Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány még szűz? Inkább előnyösebbnek tartjátok, vagy zavaró, hogy óvatosnak kéne lennetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg előny, hogy én vagyok az első, akire mindig is emlékezni fog.. Technikailag hátrányos, mert óvatosság aztán kell bőven, meg türelem, de ha tényleg szeret, boldogan vállalja ezt..:)


16/F

2012. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

[link]

Hihetetlenül zavaró, veszítsd el a szüzességed egy út szélén.

2012. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem olvasod el a több ezer ilyen kérdést???

Szeretkezni azzal kell akivel szeretitek egymást,és akkor ha kellően érettek vagytok agyilag és érzelmileg is nem csak testileg,és akkor ha már ismeritek egymást és együtt vagytok egy ideje.

Szóval ha ezek fenn állnak akkor szeret a fiú/férfi akkor is ha szűz vagy és óvatos lesz,hogy jó legyen neked.nem érdemes túl fiatalon tinikapcsolatban elveszíteni. Tehát nincs értelme a kérdésednek,hacsak nem egy bulin,vagy egy jött-menttel akarsz kefélni.

2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19:35-nek: szerintem pont, hogy a fiatalabbak könnyebben elfogadják. sok ilyen kérdést olvastam már, én is szűz vagyok lassan 30 évesen. az én korosztályomban többen vannak, akik nem hajlandók vesződni. sajnos.
2012. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egy 20-25 éves is fiatal nem csak a tizenéves
2012. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!