Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés mikor átszakad a...

Milyen érzés mikor átszakad a szűzhártya? Mennyire lehet érezni? Ha megnézem a tükörbe, mit kéne látnom? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
90 kg feletti nőknél visszhangzik amikor elreped...
2012. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat,ha lehet :)
2012. febr. 5. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Tükörben nem fogod látni, és konkrétan azt nem érzed ahogy átszakad, hanem intenzív, szúró fájdalmat.
2012. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valakitől (már nem tudom kitől) hallottam,hogy lehet látni tükörben is.Akkor ez nem igaz?
2012. febr. 5. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
A pinádat lehet látni a tükörben ,am meg olyan mintha egy AK-47-est dugnának fel neked és elsütnék párszor
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát ez nem............
2012. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mikor átszakad valoban nem lehet érezni és nem lehet látni sem csak fáj.
2012. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyi okos ember jár ide...

tükörben lehet látni: a hüvelyben egy kis hártya, a bejárat közelében. Persze lyukas, és a lyuk elég nagy is lehet rajta: akkor csak egy kis csík, körben.

Az "érzés" pedig nem nagyon számít, mert leginkább nem ez fáj. A hüvely tágítása fáj, ha még nem szoktad meg.

2012. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Ne vadítsátok már ezeket a szegény lányokat ezzel a dumával, hogy mi fáj, meg mennyire fáj!

Nekem átlagos méretű péniszem van (vagyis nem extra kicsi) és mégsem fájt az 5 lányból egyiknek sem az első szex, akik megtiszteltek a bizalmukkal és a szerelmükkel, hogy ebben részem lehetett!

De csak akkor szabad megtörténnie, amikor a lány felszabadult, nem fél, nem feszült, erős szexuális izgalomban van!Hosszú orális előjáték után az orgazmus közelében lévő vagina sokkal tágultabb, nedvesebb és alkalmasabb a pénisz befogadására, mint különben! Ezt a pillanatot kell kihasználni és simán bedugni tövig! Menni fog fájdalom nélkül! 99,9%

2012. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Úristen mennyi elmebajos válasz.

Van aki látja tükörben, van aki nem..

én speciel láttam az enyémet...

és igen a szüzesség elvesztése fájdalommal jár a legtöbb esetben!! sőt van akinek már egy ujj felhelyezésétől vérzik, mert teljesen vagy részlegesen elszakadhat tőle a hártya. Nekem fájt. és tökre bánom, hogy 16 évesen odaadtam valakinek. Nem is volt igazi orgazmusom kb. 22 éves koromig.

2012. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!