Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves vagyok és van egy...

25 éves vagyok és van egy barátom akivel egyutt vagyunk már 2 éve.. és mindig probálkozunk, de sajnos sehogysem tudja átszakitani a szuzhártyámat.... ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
veletek már volt hasonlo? mert én nagyon félek hogy e miat gyerekem sem lessz,..
2008. ápr. 5. 21:41
 1/4 anonim válasza:
100%
Háát, szerintem 25 évesen azért már kellet volna sikerülnie. Na de, legyen erőszakos és próbálja átszakítani, de ha annyira fáj ami nem normális tehát szinte " ordítanál " akkor menny el orvoshoz. De szerintem nincsen semmi baj, csak próbálkozzatok!
2008. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se finomkodjatok :D
2008. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a segitséget... tegnap este ujra probáltuk és nagyon erősen (vadul) és siekrült... :-)))
2008. ápr. 6. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, nekünk 1 évig nem sikerült. Elmentem orvoshoz, mert hallottam arról, hogy lehet vki annyira szűk, hogy orvosi beavatkozásra van szüksége. Egy kis bemetszést csinálnak neki. Szerencsére nekem nem kellett, de kiderült, hogy hüvelygyulladásom volt, és ezért nem sikerült a behatolás. Szóval, szerintem azért nézesd meg Te is. Lehet, neked is hasonló problémád van. Hiába ment be így, hogy durván csináltátok. Nekem is bement,de borzasztó rossz volt a gyulladás miatt.
2008. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!