Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom, mit tegyek?

Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 9 hónapja vagyunk együtt, ő az első nekem és én is neki, mind ketten 18 évesek vagyunk és persze szüzek.Már régóta beszélgetünk róla hogy kéne meg ilyesmi, de én mondtam hogy min1 évet várnék vele.Mondták már hogy akkor jó mikor úgy érzem készen állok rá, de nemtudom mik az az az érzés, mit kell éreznem.Sokszor érzem azt hogy nagy kívánom, totál felizgat, de van mikor véletlen eszembe jut hogy mi lesz ha fájni fog meg a többi... és rögtön megborzongok.És úgy majdnem mindenre eljutottunk már, pl többször volt csiklós orgazmusom úgy kb 4x(remélem jót írok).A másik problémám hogy én még nem mertem megfogni neki...Nem értem miért,talán mert nemtudom mit kell csinálni, simogassam?

18/l


2012. febr. 11. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem már épp itt lenne az ideje, hogy lefeküdj vele
2012. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos :) Ne félj, nem tudsz hibázni. Beszéljetek közben, ami jól esik azt folytassátok ami nem azt csináljátok másképp. Mindenképpen használj gumit.
2012. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velünk is. Nem kell félni, érezni fogod, ha te is akarod és a körülmények is jók. Nagyon szerettem a páromat és igen fájt egy kicsit az első, de nagyon figyelmes volt, végig figyelt rám, aztán később már jó lett.

A másik, hogy nem mersz hozzáérni, detto ugyanez volt nálam is. De szokás kérdése az is, csak egyszer kell átlépni ezt a határt, és levetkőzni a gátlásokat, de csak akkor, ha tényleg szeretitek egymást és megbíztok egymásban. Sok sikert :)

2012. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szedek fogamzásgátlót jó pár éve(kiderült hogy hormon zavaros vagyok, anélkül meg se jönne)és már barátom is mondta hogy próbálta felvenni a gumit, de még így is aggódok, mi van ha...becsúszik, de biztos túlreagálom
2012. febr. 11. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"baleset" bármikor előfordulhat, de ha a gumi nem szakad és ondó nem éri a hüvelyt semmi gond. Ha igen akkor vannak esemény utáni tabletták is
2012. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a gumi elszakadása hogy fordulhat elő? hogy lehet megakadályozni?
2012. febr. 11. 16:19
 7/10 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Ne kinozd mar szegeny fiut es magadat sem! Persze lehet, hogy faj, de ha kepes volt 9 honapig varni, akkor szerintem, meg ha szüz is, nem lesz durva es fel fog kesziteni. Ha tetszik, amit csinaltok, szereted a fiut, akkor epp itt az ideje!

Ne legy gatlasos! Ami jo, azt csinald! Biztosan neki is jol esik, ha kenyezteted. Ezen kivül minden elismeresem a fiudnak!

Az elsö komoly kapcsolatomban szinten szüz volt a lany (4,5 evig voltunk együtt) es en probaltam türelmes es uriember lenni, de alig ket honap utan majd megörültem erte es rendszeresen halalra izgattam, persze mindig mondva, hogy csak addig megyünk el, mig ö hajlando, mig vegül nem birt magaval es magaba rantott. Nagyon sajnaltam volna, mert egy fantasztikus szerelem kerekedett ki belöle, de akkor az elejen, meg ha nagyon bele is voltam zugva, sokkal tovabb mar nem vartam volna es inkabb kerestem volna masikat.

2012. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor szerintem kár parázni azon, hogy kiszakad-e a gumi vagy nem
2012. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, mondták is hogy ha már van gumi meg tabletta is akkor hülyeség izgulni.Hát igen, én is tisztelem hogy eddig kibírta, mostanában már nem is tudok ott aludni nála és folyton feláll neki sokszor akkor is mikor egyáltalán hozzá sem nyúlok
2012. febr. 11. 16:27
 10/10 anonim válasza:

Persze egy fogamzásgátló sem 100%-os, de a tabi-gumi együtt elég biztonságosnak tűnik. Egyébként meg már 18 évesek vagytok, szeretitek egymást, ha mégis becsúszik a baba, majd egyikőtök elmegy dolgozni, és boldogan várjátok majd a megszületését.

Egyébként örülök, hogy vannak még ilyen érett gondolkodású párok is, mint ti!

2012. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!