Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet illedelmesen minél...

Hogy lehet illedelmesen minél előbb megtudni, hogy egy lány szűz akar-e házasságig maradni?

Figyelt kérdés

Bunkók ne írjanak! Szó nincs róla h csak a szex érdekel.

De volt egy barátnőm (nem tini) akire 2 évet kellett várni, úgyh pontosan tudom miről beszélek, ellentétben sok olyan emberrel, akik nem éltek át ilyesmit de ítélkezni nagyon szeretnek. Se a kapcsolatnak, se nekem nem tett jót, de kivártam. Mindenesetre a jövőben az ilyesmit el akarom kerülni. Hogy lehetne?


2012. febr. 13. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mi a véleménye a házasság előtti szexről.
2012. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem fog a torkomnak ugrani, hogy ezt azért kérdezem, hogy bevállaljam-e őt vagy nem?
2012. febr. 13. 07:17
 3/8 Macs1209 ***** válasza:
88%

Nézd, ha azt mondja, ő bizony várni akar, akkor mondd el

neki a személyes tapasztalatod, hátha rájön, hogy szívás,

és változik az álláspontja.

2012. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Egy lány sem akar a házasságig szűz maradni!
2012. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pj0tr ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? A felnőtt emberek ismerkedéskor, randik alkalmával beszélgetnek. Az alapvető értékrendet már az elején meg kell beszélni, hogy ne legyen félreértés és "pazarolják" egymás idejét.

Ilyen példa, ha:

- csak szexet akar valamelyik fél

- egy éven belül már házasságot szeretne valaki

- akar/ nem akar gyereket

- házasságig tartó szüzesség

stb, stb

Az alap iránnyal mindkét félnek tisztában kell lennie, különben az egyik vagy éppen mind a kettő szarul fogja magát érezni a kapcsolatban/ utána.

Ha gyökeresen eltérő a vélemény, hozzáállás akkor semmi értelme.

2012. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Arra a nőre, akire 2 évet kell várni, nem érdemes várni. Most komolyan... A feleségemmel 1 hónapot vártunk a megismerkedéstől kezdve az első együttlétig, és ő nem az a "bevállalós" nő. Szerintem elenyésző azoknak a nőknek az aránya, akik szüzek akarnak maradni a házasságig, max. az ilyen nagyon extrém vallásosak. Egy normális nő igenis kíváncsi rá, hogy a párjával jó lesz-e a szex a házasságban.
2012. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én 22 éves vagyok és én is úgy gondolom, hogy az értékrendet tisztázni kell, de sok olyan lány van, aki halálosan kiakad és ilyenekkel jön, hogy nem is igazán szeretem őt, ha nem várok rá akármeddig és hogy nekem ő biztos csak a szexre kell. Ezen a bizonyos oldalon is nem kevés ilyen véleményt olvastam.


És tudom, hogy a legtöbb lány nem akar várni a házasságig, de én vallásos vagyok (bár sokak szerint, mivel semmiképp nem akarok házasságig várni, ez csak ál-vallásosság) és nem azt mondom, hogy csak vallásos lánnyal járnék, de nem szeretném kizárni azt a kört. És hát szerintem ott sokan gondolják úgy, hogy házasság előtt semmi, és őket tapasztalatom szerint képtelenség meggyőzni, semmilyen érv nem hat rájuk. Ráadásul ők a fenti válaszok mellett még vallási érvekkel is előhozakodnak, tehát szerintük amellett hogy őket nem szeretem eléggé, még Istent sem tisztelem és az ördög átmosott engem.

2012. febr. 13. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Értékrend meg hit dolga. De ha valaki számára a házasság szentség, és a teljes testi kapcsolat a házasság része, azzal nem fogod tudni kipróbálni, milyen lesz a szex a házasságban, anélkül, hogy összeházasodnál vele.

Képtelenek lesz azt a mértékű önátadást, egymásra hagyatkozást megvalósítani, ami a házasságban lehetséges.

Kb. annyira hasonlíthat, mint mikor a légtornászok a földön gyakorolnak a kupola helyett.

Ezen kívül még némi bűntudat is bonyolítja a helyzetet, legalábbis a hívő fél részéről.

Én senkit nem beszélnék rá az elvei, hite feladására, főleg nem, ha szeretem az illetőt.

2012. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!