Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok seítőkészek vagytok...

Lányok seítőkészek vagytok egy 23 éves férfival aki szűz vagy kinevetitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

segítőkész? gondolom egyedül is be tudja kötni a cipőfűzőjét. :D nagyfiú már.

nincs ezen mit kinevetni am.

2012. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell elárulni, hogy szűz vagy és kész. Nincs a homlokodra írva...
2012. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az ágyban értettem nem a cipõ fûzõ bekötésénél...
2012. febr. 18. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Én nem szeretnék összekerülni szűz fiúval...

24N

2012. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
23 éves férfi. Férfi. FÉRFI. Kérlek, egy férfi nem csinálna abból ügyet, hogy még nincs tapasztalata. Keress egy lányt, akivel szívesen töltöd az idődet és ha ágyba kerültök, akkor tégy meg mindent azért, hogy élvezze. Ennyi a dolgod.
2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
leginkább kiröhögik az ilyet (tapasztalat), ne nagyon terjeszd
2012. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, és lehet, hogy ostobaság, de nem is teszek ellene, mert félek a beégéstől, és megalázástól.
2012. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a megjelenésed és kisugárzásod...

Ha egy magas, délceg, sportos testalkatú fiú vagy akkor nyugodtan közöld és légy rá nagyon büszke. És ezt most komolyan mondom. Én kamuztam már azt, hogy nem jártam még senkivel, csak azért, hogy így adjak nagyobb hangsúlyt a szavamnak bizonyos helyzetekben. Én is 23 voltam akkor. És a mély döbbenet dagasztotta az önbecsülésemet mindig. Pláne akkor, ha netán szóba került a kapcsolat téma és rákérdeztem, hogy saccoljanak egyet, hogy eddig szerintük hány lány volt az életemben. És akkor jöttek a számok..:) És olyan jó érzés volt utána kimondani, hogy kérlek még egy se.

2012. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

èn is szüz vagyok (21F), ha össze jössz egy ribanccal, akkor szerintem "kiröhög", de egy ribanccal úgy se jutnál el odáig..

Ha egy normális lányal találkozól, beszélgetsz, akkor szerintem nem fog kiröhögni. Talán furcsálja, mert a normális hogy 20 évesen már nem legyen szüz egy férfi..

2012. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor fekszem le valakivel, ha szeretem. Ha pedig szeretem, segítem mindenben, hogy a lehető legjobb legyen neki és kettőnknek.


Szerintem az ágyban kinevetni egy pasit a nő részéről a legnagyobb genyaság. Akár szűz, akár nem, soha nem akarnék így megbántani valakit. Az ágyban szerintem a pasik is kiszolgáltatottabbnak érzik magukat, ott a kényszer, hogy "teljesítsenek", miközben az egész csak arról szól, hogy örüljünk egymásnak. :)

2012. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!