Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek -e terhes?

Lehetek -e terhes?

Figyelt kérdés

múlt hónapban vesztettem el a szüzességemet, de még abban a hónapban pontosan megjött a menstruációm.Azóta több alkalom is volt, csak félek hogy valami baj történt. Védekeztünk minden egyes alkalommal, baleset tudtunkkal nem történt.A napokban kell megjöjjön (febr.24-26között),a menstruáció előtti görcsök jelentkeznek, hátam is fáj. Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes legyek? Jól tudom, hogy késhet akkor is ha például fel vagyok fázva, vagy sokat stresszelem magam?

Az értelmes válaszokat előre köszönöm. :)


2012. febr. 24. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen jól tudod,késhet stressz,felfázás miatt.

Mivel védekeztetek,így terhes nem lehetsz.

2012. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyes statisztikák szerint 3-4%.
2012. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a válaszokat köszönöm, megnyugodtam :)
2012. febr. 24. 15:39
 4/7 anonim válasza:
Tuti nem vagy terhes, nyugodj meg :)
2012. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mancsey válasza:
nem lehetsz terhes... a hátad érdekében vegyétek óvatosabbra a dolgot, mert gerincvelőgyulladás felléphet...
2012. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Azért kérdezem, mert fiatalabb korban általában nem rendszeresen jön meg. Én 24 vagyok, és még mindig nem állt be rendesen a ciklusom, még akkor sem, amikor szedtem fogamzásgátlót. Az elején még pánikoltam szinte minden hónapban, aztán megnyugodtam, nagyjából belövöm a napot hogy mikor kellene megjönnie, és plusz-minusz 5 nap. Szóval, ne félj :)

2012. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sexuális egyyüttlétek száma is eltolhatja a menstruáciot.
2012. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!