Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és még szűz,...

15 éves vagyok és még szűz, nem tudom, hogy mit csináljak!? Értelmes válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, van egy fiucska, aki viszont már nem az..Nincs köztünk semmi, de elég régóta ismerem, én szeretem, de ő nem hiszem..csak tetszek neki, és ő szeretné ha átmennék hozzá, vagy hogy nála aludjak..De én úgy gondolom, hogy csak meg akar "baszni" és én többet szeretnék, meg hát így hogy együtt sem vagyunk nem szívesen adom oda neki a szüzességem.. mit csináljak ?:(

2012. febr. 24. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

küldd el a krva annyába, hogy ne csak megbszni akarjon

epic win

2012. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De én szeretem :(
2012. febr. 24. 23:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ép eszű vagy, elküldöd oda, ahova való.
2012. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
de ő nem téged, úgyhogy itt meg is bukott a dolog...
2012. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiúcska, akkor nem akar "megb.szni", ha pedig meg akar, akkor már nem fiúcska.

Ne menj át, ennyire egyszerű (és persze közöld is az okát).

2012. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sanyi1234567 ***** válasza:
49%
baszasd meg magad aztán mikor haza küld rájösz ;)
2012. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy hogy lesz, elég tipikus ez az ilyen lányoknál.

Szóval sokig kérlel, te pedig - naiv kislányhoz méltóan - arra számítasz, hogy ha átmész hozzá, akkor húzod egy kicsit az agyát - elvégre szeretsz a közelében lenni! Át is mész, de ő olyan kis elbűvölő, hogy belemész a dologba... Persze azt gondolod, illetve azzal nyugtatod magad, hogy utána majd összejöttök. Ez esetleg megismétlődik egy párszor. Aztán hopp, láss csodát! Nem fog többet keresni, járásról meg sz se lesz. :)

2012. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha már egyből azt szeretné, hogy ott aludj nála, akkor szerintem az is elég egyértelmű, hogy meg akar fektetni. Ne csinálj butaságot, csak olyannak add oda magad akivel viszont szeretitek egymást és csak úgy érdemes ha kapcsolatban vagytok. Ha elveszíted a szüzességed, akkor általában van 1 olyan dolog, amit úgy hívnak, hogy kötődés, gondolom neked sem mindegy, hogy az a srác akinek odaadod magad, hogyan áll hozzád... Ha egyből "arra" hajt, próbáld meg hanyagolni, neked lesz rossz, ha nem a megfelelő sráccal történik az első
2012. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, hogy ezt mondom de a szeretkezés nem egyoldalú... ha te szereted attól ő még az élvezeten kívül semmit nem fog érezni, Te pedig majd bánkódva fogsz visszaemlékezni az esetre, esetleg még depressziós is lehetsz vagy hasonlók. mellesleg miért adnád oda magad neki csak úgy? ... azt tanácsolom, NE!
2012. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Vahid Ádam válasza:
100%
Drága kicsi leányom! :) A szerelem nem csak holmi vágyakozás valaki után! :) A szerelem összhangban, harmóniában teljesedik ki, és lesz édes mint a méz! :) Nem kell sehova sietni! Ismerkedni, felfedezni magunkat, a másikat, a másik nemet. Aztán mindennek eljön az ideje! És akkor nem lesz kérdés. Beszélni, beszélgeti, megbeszélni! Nyilván nem ajtósul kell berontani, hanem okosan! :) 15... mesés évek!!! Mesés kalandok! :)
2012. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!