Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj és mit érezhetek...

Mennyire fáj és mit érezhetek a szüzesség elvesztésekor?

Figyelt kérdés

Lány vagyok..Már elég sokat gondolkoztam rajta, hogy milyen lehet.

De nagyon félek az elsőtől, hogy esetleg vérezni fogok vagy ilyesmi.. És a pasim már nem szűz.

És még valami, hogy a szüleitek tud az ilyen dolgaitokról ?:)


2012. febr. 25. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt egyáltalán, bár kifejezetten jó sem volt. Nagyon keveset véreztem csak. (barátom is szűz volt)

Még jóhogy tudnak a szüleim róla, végül is 27 éves vagyok, sejthetik, hogy kártyázunk a barátommal...

De amikor 17 évesen elvesztettem, arról is tudtak.

2012. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tuti nem mondanám el ez rámtartozik ...
2012. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem se nem vérzett se nem fájt, de nem is élveztem. Igen tudtak róla a szüleim. Elvégre 18 éves voltam. És most is tudják h nem sakkozunk a párommal éjszakánként.

22

2012. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esló vagyok, azt akartam írni, hogy "sejthetik, hogy NEM kártyázunk a barátommal" :)
2012. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés, keress vissza.
2012. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. febr. 25. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit fájt, meg fura érzés volt. De nem mondanám kimondottan kellemetlen érzésnek. Annyira jó sem volt. De sokkal rosszabbra számítottam. Vérezni sem véreztem. Másnap viszont volt nagyon erős fehér folyásom volt, elvileg ez normális, és sokaknál előfordul.
2012. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem fájt egyáltalán.Sőt igazából sosem volt fájdalomérzetem,pedig volt már pár férfi az életemben.Ha rendesen viselkedik veled a párod,és nőként kezel,biztos nem fog fájni:)Én nem mondtam el a szüleimnek,sajnos sose lehetett ilyenről velük beszélni.

25N

2012. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ez a fájdalom dolog nagyban függ az izgalmi állapotodtól is. Ha pl. a pasidnak előtte kivered, vagy sokat tapogatod és látod a farkát, akkor ösztönösen ráizgulsz és ha ilyenkor pár perc múlva megtapogatod a vaginádat, érezni fogod, hogy megduzzad kicsit, a vágytól és folyni kezdesz. Na akkor eksztázisba zuhansz és nagyon fogod kívánni a szexet, pláne, hogy a fiú is gyengéd és kedves és ezzel mégjobban felizgat. Akkor ha felnyúl neked, az jól fog esni, enyhén furcsa lesz, de az nem fáj, amikor már belédhatol és így ráizgulsz, akkor jól fog esni nagyon és amikor mélyebbre megy, olyan, mintha valami lenne az útjában és te sem tudsz egy pillanatig rácsúszni jobban. Aztán érzed, mintha valami elpattanna benned és utána teljessen beléd tud menni és akkor álltalában egy 10-15 másodpercre rácsodálkozol az érzésre, mert igazából az ember nem tudja eldönteni, hogy mi is az, a fájás, ezért sokan meg is ioyednek. Utána a fiú lassan elkezd benned mozogni és csak akkor gyorsít, mikor te is, már velemozogsz, akkor utána minden megy tovább és hidd el nagyon jó lesz! ;)
2012. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*ijednek
2012. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!