Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig kell véreznem,...

Mennyi ideig kell véreznem, miután elveszítettem a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Hi. Én egy mingyárt 17 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom és vele még egyszer sem feküdtem le, de szeretkeztünk már és egymást orlisan kielégítettük. Én viszont - ahányszor nálunk alszik, vagy én náluk - az esti csókokra annyira rátudok izgulni, mégha aznap semmit sem terveztünk, hogy szószerint "csöpögök" a vágytól. Akkor is ha utána csak alszunk, de ha pettingelünk, akkor annyira szeretném már magamban tudni, hogy nem bírok uralkodni magamon, akkor sem, ha az ujját dugja csak egy kicsit fel. A 6. hónapfordulónkkor [1 hét múlva] azonban, megszeretném lepni egy romantikus, igazi szex éjszakával. De az a baj, hogy nem akarok vérezni ilyenkor, mert sztem az tök nem "higiénikus", szal nem szeretném... Ezért én magamnak egy vibrátorral elvettem fizikálisan a szűzességemet és sikeres volt, mert vérzett is és kicsit fájt is... Az a kérdésem, hogy ha elvettem, akkor mennyi ideig normális, hogy folyik a vér [utána lefürödtem, kicsit felnyúltam, hogy kimossam stb.] belőlem? És ha valszeg sikerült teljesen átszakítanom a szűzhártyámat, akkor valószínű, hogy még a 2.-nál is vérezhet, vagy ott már tutira nem?

Pls. segítsetek. :)


2012. febr. 26. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vérezni vérezhet a harmadiknál is, a negyediknél is. Ez nincs könyvbe vésve. De ha ennyire parázol, akkor nem kell nagy lányt játszanod.
2012. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

istenem, ne csináld már, ez ugye most nem komoly?


1. "vele még egyszer sem feküdtem le, de szeretkeztünk már és egymást orlisan kielégítettük" - ha nem feküdtél le vele, akkor hogy szeretkeztetek?

2. nem tudtad elvenni a saját szüzességed, a barátod viszont biztos nagyon örül, hogy egy műanyagtárgy szakította át a barátnője szűzhártyáját, és nem ő... egyébként de, még így is lehet, hogy vérezni fogsz a szexnél.

2012. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem. és meddig normális hogy miután megvolt az első átszakítás, utána meddig kell folynia belőlem a vérnek?
2012. febr. 26. 08:01
 4/15 anonim ***** válasza:
első írta, egyénfüggő
2012. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Pár évig vérezned kellesz még...
2012. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"még egyszer sem feküdtem le, de szeretkeztünk már "

hogy mi??

2012. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ó te "mindjárt 17éves lány" ...

Hogy fogod te még bánni, hogy a barátod helyett egy műanyag vette el a szüzességed. És hogy fogod ezt előadni a barátodnak, amikor az első alkalommal megkérdezi, hogy miért nem véreztél?! Megfosztottad magadat és a fiút is egy szép emléktől.

2012. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ki mondta, hogy az első alkalommal kötelező véreznie? Lehet csak a másodiknál fog, mert a szűzhártya nem sérült a behatolskor (méreteltérés, túlzott óvatosság). Ezt nem lehet egyszerűen eldönteni. Komolyan monodm Magyarországon 10 millió orvos van vagy mi? (Pontosabban 9,7 millió kb.)
2012. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát mondhatom gyönyörű emlék az, hogy ki szakítja át azt a hártyát... kit érdekel az? -.- Sztem tökre fúj már, ha vérsen szexelsz és hülyének meg nem kell nézni, hogy évekig vérzek majd... -.-" Én, csak annyit kérdeztem, h aznap meddig folyika vér [pl. félnapig, 1 óriág..., szal értitek]. AM a szeretkezős dolgot, me gúgy értettem, hogy szeretkeztem vele, de közben nem volt szex, cska orál. És teljesen egyetértek az utolsóval! (Y)
2012. febr. 26. 13:45
 10/15 anonim válasza:
addig amíg kifolyik az összes vér avaginádon keresztűl. Nem tart sokáig és még élvezni is fogod.
2012. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!