Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudhatom hogy meg a...

Honnan tudhatom hogy meg a van még a szűzhártyám úgy hogy nemvoltam fiúval, mert hallottam arról hogy sportolás közben is átszakadhat? és kitapintható amugy?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
igen kitapintható, próbáld ki hány ujjad fér be a szűz lányoknál általában egy, a nem szűz lányoknál pedig sok :D
2012. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

hát ez nagyon tudományos volt első...sőt még csak nem is a kérdésre válaszolt....

amúgy kérdező,nem hiszem hogy ki lehet tapintani,nagyon rugalmas hártya,és nem teljesen zárt,bár lehet hogyha valaki tudja mit keres, megtalálja. de sose értettem miért annyira fontos ez..már olyat is jegyeztek fel hogy valaki úgy lett terhes,hogy nem szakadt át:D szóval tényleg rugalmas.például a tampon használat se árt neki általában. meg van a másik véglet,aki észre se veszi,és lehet hogy már kislány korában sportolásnál

2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tükör a barátod!

Ne tapogasd, hanem nézd meg.

2012. febr. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gratis30 ***** válasza:
Esetleg az orvosi vizsgálat még nem jutott eszetekbe?
2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
orvoshoz még nem akarok fordulni:)
2012. febr. 28. 15:22
 6/11 gratis30 ***** válasza:
Szerintem emlejed ki ezt a hirdetésedet idővel csak lesz egy távdoki itt az oldalon aki tuti diagnózist fog adni :((((
2012. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jóbunkónak lenni ugye?:D
2012. márc. 2. 19:28
 8/11 gratis30 ***** válasza:
Nem nem jó. Te szeretnéd tudni a szűzhártyád éppségének a mivoltját nem én. Én csak írtam, hogy mi a módja ennek, a doki. De neked nem felel meg, mert nem akarod. Akkor meg nem értem miért vagy kíváncsi.
2012. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
sima tükörrel meg tudod nézni..
2012. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló..és mit fogok látni? vagy mit kell néznem?
2012. márc. 9. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!