Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek a...

Szerintetek lefeküdjek a sráccal? Szűz vagyok még.18/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akit lassan 1 éve ismerek, nyáron találkozunk is (nem egy helyen lakunk), ő 23 éves. Ha annyira akartam volna a szüzességem már elveszthettem volna, csak én valami komoly, normális kapcsolatban gondoltam, de már lassan kezdem unni a várakozást. Most tervben van, hogy nyáron lefekszünk. Nekem bejön, sőt akár össze is jönnék vele, de szerintem neki csak arra kellenék. Na és épp ezen gondolkozok. Várjak tovább, hátha eljön úgymond a ˝Nagy Ő˝ vagy használjak ki minden lehetőséget? Félek, hogy megbánnám...bánt, hogy ő engem jobban érdekel, mint én őt.
2012. febr. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
hát sztm ha csak ugy kursz 1 jót az nem normális de tetudod....te tudod mit érzel de sztm azért nem illik össze vissza kurogatni...
2012. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, ha eddig tartottad magad, akkor ne add magad oda az első "jöttmentnek", aki szűzlányt akar. Olyan kapcsolatban veszítsd el, ahol boldog vagy, szerelmes, maximálisan megbízol a párodban.
2012. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig vártál, most meg hagynád, hogy egy ilyen kis paraj lyukasszon ki, akinek nem is kellesz?Szépen állunk...
2012. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem ne csináld csak azért mert "unalmas" várni..ennek egy olyan dolognak kéne lennie amire majd visszaemlékszel és "igen az igazival történt" .
2012. febr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne csináld..ennél értékesebb vagy. higgy nekem, hogy eljön aki neked kell. hidd el!!!!!
2012. febr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nanamia válasza:
Ha már itt felteszed ezt a kérdést, hogy mások mit gondolnak, régen gáz az egész...inkább ne. Különben is, megéri várni, mert az első tapasztalat sok mindent meghatározhat. Ennyire előre meg nem lehet tervezni, majd úgyis adni fogja magát és érezni fogod mikor "kell".
2012. febr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem feltétlenűl feküdj le vele.kell a tapasztalat mire az igazihoz érsz.
2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!