Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadhatott a szűzhártyám?

Átszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Elvileg nagyobb ütéstől is átszakadhat.Nem? (kb másfél évvel ezelőtt volt egy kis balesetem)

Ezen kívül pedig már a barátom is meg újjazott

Így nem tudom most, hogy első szexnél számítsak-e vérre vagy ne.


2012. márc. 2. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ülj egy tükör elé, húzd szét óvatosan aztán ha látod akkor számíthatsz, ha nem akkor nem.
2012. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha akkora ütést kapnál hogy attól átszakad, akkor ott a léped veséd is szakadt volna szóval ez nem valószínű.

Ha a barátod pedig nem mászott be könyékig akkor az ujjazástól sem szakad át, szóval valószínűleg számíthatsz hogy meglátogat a mikulás majd.

2012. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nee, ettől félek a legjobban.

De amúgy amikor ugye korházban voltam ott mondták hogy volt egy kis lány aki leesett a lóról és átszakadt a szűzhártyája :o akkor az hogy?

2012. márc. 2. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell mindent elhinni amit mondanak ezen az oldalon de egy igaz ha rendesen megvoltál ujjazva akkor nem fogsz vérezni
2012. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!