Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mi van? (bocsi egy...

Most mi van? (bocsi egy kicsit hosszúra sikeredett)

Figyelt kérdés

Én egy mindenki szerint nagyon csinos, sőt gyönyörű lány vagyok és még szűz(még csak nem is szoptam(eddig)). Volt már jó pár barátom, de egyik se volt igazán komoly, csak csókig jutottam velük. Pedig volt 2 hónapos kapcsolatom is, de soha nem éreztem úgy, hogy kész vagyok arra hogy tovább lépjünk. Viszont kb egy hónapja megismerkedtem egy fiúval.Egy házibuliban, kb 3 órát beszélgettünk. Utána bejelölt facen ahol szintén elég sokat beszélgetünk, 3 héten keresztül minden nap. Én nagyon megkedveltem, találkozni is szeretünk volna csak mivel Ő gárdonyi Én pesti meg közbe jött ez-az, így nem tudtunk.

Egészen a múlt hét szombatig, amikor megint egy közös ismerősünk házibulijába találkoztunk. Elvonultunk beszélgetni, a házigazda húgának szobájába, ott egy egyszeméyes ágyon feküdtünk és beszélgetünk. Majd eleinte teljesen ártatlanul elkezdtük egymást simogatni, és csókolózni, levette rólam a kardigánom.Vetkőztetett volna tovább is de leállítottam, akkor jutott eszembe hogy a srác nem is tudja, hogy Én még szűz vagyok.Így utólag belegondolva szerintem biztos volt benne hogy nem vagyok az, mivel általában egy kicsit mindenkivel szoktam kacérkodni, pláne azzal aki tetszik nekem(szóval nem vagyok egy túl visszafogott lány, az öltözködésemet tekintve sem)plusz a volt barátaim között voltak hírhedt baszógépek(de én velük sem csináltam semmit).Szóval ott az ágyban közöltem vele hogy én még szűz vagyok.Utána még kettesben voltunk pár óráig elkezdtünk pettingelni, de orálozás lett belőle. Akkor nem bántam meg, mert úgy éreztem hogy tényleg szerelmes vagyok belé, illetve hogy lesz folytatása a kapcsolatunknak.

De azóta nem is kereset!!! Egyszer volt, hogy én írtam neki, de lerázott egy nagyon átlátszó kifogással.

És ma szintén egy házibuliban, ismét találkoztunk. Miután meglátott elrohant, meg is kérdeztem pár embert azt mondták mind hogy úgy tudják hazament.

Beszélgettem pár fiú barátommal, volt aki azt mondta azért kerül és nem akar velem találkozni mert túl jó vagyok hozzá és ezért kényelmetlen neki, de volt aki azt mondta hogy azért csinálta ezt mert nem akar egy szűz lánnyal bajlódni.Az orálozást nekik nem mondtam de lehet azért mert annyira rosszul csináltam?

Biztos hogy köze van a szüzességemnek ahhoz hogy kerül, de nem értem hogy mi???

Szerintetek mi lehet az oka? Mi zajlik most le benne?

18/L


2012. márc. 3. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem megmondták hogy ne fogazz?


Egyébként szerintem megijedt, ő ilyen egyéjszakás, vagy több néha összebújtok éjszakás kapcsolatot akart, de mivel te szűz vagy, úgy érezte hogy ez veled nem lenne tisztességes. Szerintem jó fej volt, csak hülyén járt el.

2012. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
írj üzenetet nekem, gyere össze velem, aztán csalódj és menj haza.
2012. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
1.vel értek egyet
2012. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Pfff.... hát ez elég egyértelmű.

Gondolom ő egyéjszakásra ment, és mivel te úgy viselkedsz, azt gondolta könnyen kaphatós csaj vagy, de a szüzességes dolog után egyértelmű, hogy esélytelen volt, hogy megdugjon, így inkább továbbállt.

Persze, hogy kerül, mert kis besz.ri pasi, mint a legtöbb, mert akkor be kéne ismernie, hogy különösképp nem akart mást, csak szexelni.

A haverjai meg nem fogják ezt az arcodba vágni, hogy "Jah igen, a pista csak meg akart húzni, dehát mondtad ezt a szüzesség dologt, úgyhogy... háááát...".

De hallod, így még mindig jobban jártál, mintha lefekszel vele és aztán lép le...

2012. márc. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tényleg elég sokat beszélgettünk azt hittem elég jól ismerem és lehet hogy ennyire naiv vagyok de szerintem, Ő komoly kapcsolatot szeretet volna velem. Ezért is döbbentem meg, hogy így reagált arra hogy szűz vagyok. Mert volt már olyan aki elhagyott ezért, de azt valahogy még megis értettem hogy nem akart rám várni, nem volt olyan a kapcsolatunk.

Utolsónak aki a pistás példát írta: nem az ő barátaival beszélgettem, hanem a sajátjaimmal.

2012. márc. 3. 01:54
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nincs semmi gond,csak lehet ő maga sem tudja mit csináljon!


Lehet ő is szűz még!Komolyan nem lehet tudni...Plusz hát házibuliba akik összeismerkednek,ott nagy eséllyel történik szex,petting,de kapcsolat nem nagyon szokott lenni.


Meg hát gondolj bele.Félrevonulsz egy fiúval egy szobába,lefekszel vele egy egyszemélyes ágyra.A vak is látja, hogy szex lesz belőle.Aztán az egyik fél beközli,hogy még szűz.A másik engedi,hogy azért orálozzon kicsit.Szóval tök értelmetlen.Elhúztad előtte a mézesmadzagot,de igazából nem akar tőled semmit,még az is lehet.


Látszik rajtad, hogy érettebb vagy mint az átlag a te korodban és hogy elveszett ill. kétségbeesett sem vagy.Legalábbis nincs miért,és ne legyél:)

2012. márc. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jo kérdés
2012. márc. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én pl. azért kerülöm a szűz lányokat, mert nem akarok komoly kapcsolatot, és meghúzni néhányszor, és otthagyni pedig szűz lányok esetében, nem szokásom, mivel ha egy szűz lány nekem adja magát, akkor nem hiszem, hogy csak szexre vágyik, vagy lazább kapcsolatra. Viszont én jelenleg ennyit vagyok képes nyújtani. Szóval lehet ő is hasonlóan gondolkodik.

20F

2012. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Én azért nem fekszem le szũz lányokkal mert utána ha szakítanák velük akk elmondaná mindenkinek...:O...És ha a szülei megtudnák akk nekem anyi lenne...lehet h ennyivel meg se úsznám...bíróság oszt liliom tiprásért gatya.....:///.............15/F
2012. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyoskám! HA az eszed is olyan gyönyörű lenne, mint amilyennek te magadat beállítod, nem írnád magadról, hogy gyönyörű. Azt inkább hadd döntsék el mások.

A kérdésedre válaszolva....azért történt így, mert a pasinak csak ennyire kellettél. Szerintem felejtsd el. Majd a következő pasival leszel, első este meg ne "orálozzatok", akkor nem lesz ilyen meglepetésed. Ennyi.

2012. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!