Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszíthetem a szüzességemet...

Elveszíthetem a szüzességemet úgy ha feldugok magamnak valamit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Mégis hány éves vagy?
2012. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha egy jó hosszú sodrófát..-.-
2012. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, de ha a nevedben a 13 a korodat jelöli, akkor könyörgök, várj még vele minimum 2-3 évet!!!!


És ha mindenképp ilyesmire adod a fejed, akkor jól nézd meg, mit használsz.


A zöldségek-gyümölcsök formája alkalmasnak tűnhet, de a héjukat nagyon sok vegyszerrel kezelik, aztán mindenki összetaperolja, szóval én még mosás után sem kísérleteznék velük.

A háztartásban előforduló egyéb dolgokkal meg a sérülés miatt érdemes vigyázni,vagy pl. előfordult már állítólag, hogy a dezodoros flakon kupakja fent maradt, na azt elég kínos kiszedetni, főleg 13 évesen.

2012. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyébként azt is érdemes átgondolni, hogy akarod-e... Mármint elég hülye érzés lehet utólag, felnőtt fejjel, hogy te egy ásványvizes flakonnal vesztetted el a szüzességed...
2012. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem szűz egy lány, ha már pénisz járt benne... Természetesen nem szájra kell gondolni, gyengébbek kedvéért.

OFF: rengeteg ilyen kérdés van csak rá kéne keresni!

2012. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességed nem veszted el, maximum elszakítod a szűzhártyádat. Ez nem egyenlő a szüzesség elvesztésével. Akkor nem leszel már szűz, ha volt benned egy igazi fütyi.
2012. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Drága 5.


már megint elfelejtettem a kedvedért nagybetűkkel kiírni előre, hogy "IRÓNIA következik".

2012. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hozzáállás kérdése. gyakorlatilag a szűzhártyád nem valószínű, hogy meg lesz, de érzelmileg még nem adtad oda magad senkinek. ez utóbbi szempontból szűz maradsz
2012. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Igen, de csak ha egy jó hosszú sodrófát..-.-"



na hát ez hozzáértö válasz volt XDD

kedves sordófás(gondolom uraság) a szüzhártya nem a hossztól szakad el hanem a vastagságtol...


kedves kérdezö, ha egy ceruzát dugsz fel akkor nem de ha egy banánt, már elöfordulhat XDD

2012. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves Palm! Bocsánat, nem gondoltam, hogy ironikusan írtad.

Viszont az a baj, hogy el is hiszik, akik nincsenek tisztában ezzel a dologgal, és jönnek majd a durva lehetek-e terhes az általad említett ásványvizes flakonból. Nem hiába vannak hülye tinik, ha ilyeneket válaszolnak nekik...

2012. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!