Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen már nem akarok...

15 évesen már nem akarok szűz lenni, normális ez?

Figyelt kérdés

még nem is mondható hogy volt tartós kapcsolatom. és csak háromszor csókolóztam..

15L


2012. márc. 20. 05:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, de segíthetek rajta.
2012. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Én is így vagyok vele... már mindent csináltam, csak le feküdni nem feküdtem le... volt már pár tartósabb kapcsolatom de azok is "idő" előtt elromlottak.


16/F

2012. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%
Szerintem segítek hogy elveszítsd és akk nem lesz ez gond. Így nem dogsz ezen rágódni. És egy kapcsolatban majd lehetsz te a tapasztaltapp egy szex esetén. 16/F
2012. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a lányok 60% általában ebben a korban veszti el
2012. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha már ekkora a túljelentkezés,én már nem is írom ide,h elvenném szívesen..:D de szerintem olyannal csináld akit szeretsz,nehogy megbánd,és ne legyen visszaút...remélem te leszel a "legtapasztaltapp":D 16f
2012. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért várhatnál is vele. Nem ettől lesz felnőtt valaki. Apukád mit szólna, hogy a kis ártatlan kislánya egy durongon lovagol? Az eres fallosz dolgozza magát befele a kis gyereknunidba. Szegény az padlót fogna gondolom. Örülj, hogy még kis ártatlan vagy és játszhatsz büntetlenül a babáiddal. Nemsokára szétdolgozhatod magad, hogy valahogy ki tudd fizetni a rezsidet, na akkor leszel felnőtt.
2012. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
nem, nem normális. azt mondom, menjél szépen ülj vissza az iskolapadba, talán nő egy kis agyad.
2012. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bebibogyo2012 válasza:
de jó hogy csak ennyi gondod van! amúgy meg keress egy pasit, aki szeret, és majd akkor alkalmad nyílik rá
2012. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, mit csaptok ekkora hűhót a szüzesség elvesztése körül. Ha majd lesz egy srác, akivel szeretitek egymást, megbíztok egymásban stb. akkor biztos lefekszetek egymással, aztán csókolom...

Ha 16 évesen, akkor akkor, ha 19, akkor meg majd akkor.


Mit zavar a szüzesség? Nem tudsz tőle aludni, vagy mi van?! Ha a napi életben érdekel a különbség a szűz és nemszűz lét közt, akkor innen közölhetem neked: SEMMI különbség nincs, ugyanúgy kelsz fel reggel és teszed a dolgod, mint előtte.

2012. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az nem gond, hogy vágysz rá, mert már indulnak a hormonjaid.

De még ne csináld meg, mert lélekben túl fiatal vagy hozzá.

2012. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!