Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor lehet elvesziteni a...

Mikor lehet elvesziteni a szuzesseget?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok , es a baratommal mar 9 honapja vagyunk egyutt. Szerintetek hiba lenne ha lefekudnek vele?( eddig meg nm voltam massal "ugy").
2012. márc. 22. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem épp itt lenne az ideje :) 9 hónap az szép hosszú idő :) Plusz a 16 év sem túl kevés... :)

Ha vágysz rá, akkor itt az ideje :P



21F

2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha itt kel kérdezgetned akkor igen. Ha kész vagy rá azt el tudod dönteni magad is
2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy 10:46-kor
2012. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem 16 évesen még legalább az első évfordulót meg kéne várni. De ha annyira akarjátok akkor csináljátok. Nem nekünk kell eldönteni, hogy mikor jön rátok a hév azt b*sztok.
2012. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor telihold van.
2012. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sztem varj meg vele 16 evesen meg fiatal vagy hozza es legalabb legyel vele meg egy evet egyutt.A szuzesseg elveszteset a mai vilagban sokan egyenrangunak tekintik az elso tejfog elvesztesevel.Ez azert egy kicsit komolyabb, ez ugyanis megalapozza a kesobbi sexualis eletedet na mar most ezert is nagyon fontos h jol felkeszulve es jo idoben tortenjen az elso.Nekem az elso 19 evesen volt es nem banom h vartam vele.igy utolag meg most is az lennek inkabb...pedig nem volt rossz.Amiert meg a kerdest feltetted , kovetkezik h meg nem vagy ra felkeszulve.
2012. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is min. várd meg még 1 évig együtt lesztek.Mellesleg ha itt kérdezgeted akkor még biztosan felkészületlen és éretlen vagy hozzá.Várj azzal nem veszítesz de ha gyorsan túl akarsz rajta esni,de nem vagy hozzá elég érett akkor sokkal többet veszíthetsz.
2012. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) nagyon sokat segitettetek
2012. márc. 23. 07:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen vesztettem az akkor 12 éves barátnömmel 3-4 honap után. Még mindig együtt vagyunk és kevesebb mint 1 honap kell a 2 éves fordulonkhoz.
2012. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok nektek:) kivanom h meg sokaig egyutt legyetek .Es koszi a valaszodat is.
2012. márc. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!