Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gondoltatok már arra, milyen...

Gondoltatok már arra, milyen jó lenne az első csók vagy a szüzességvesztés élményét újra átélni?

Figyelt kérdés
Vagy arra, hogy mindezek még váratnak magukra. Nem azért, mert rossz élmény történt volna, csak egyáltalán... Az első alkalom izgalmát, ill. az előtte lévő vágyakozási időszakot újra megélni, értitek. :o)
2012. márc. 22. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkozom lehetetlen dolgokon.
2012. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz, de kifutnék a világból, ha visszanőne a szűzhártyám :D

Elég nehezen szakadt át :S

2012. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kicsit kár, hogy ezek csak egyszer megélhető dolgok... csodálatos persze a második a többi is!! :o)
2012. márc. 22. 21:31
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Számomra ezek értelmezhetetlen dolgok :-(
2012. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én néha azt kívánom hogy visszamenyjek abba az időbe amikor még nem szexeltem... az első párkapcsolatomba nem keveset szexeltünk és már az elsőnél kiderült hogy nekem valami olyan lelki problémám lehet ami miatt nem mehetek el vagy csak nagyon nehezen. mostanába kezdtem csak igazán foglalkozni vele. mindenesetre mikor még szűz voltam soxor elképzeltem hogy milyen lehet a szex. kb ilyen varázslatos dolognak gondoltam és amikor lefeküdtem 1 lánnyal kiderült hogy nekem még szar is. remélem majd sikerül "kigyógyulnom" ebből
2012. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Majd kölcsönkérem az időgépet és megtudom.
2012. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem, tudok én magamtól is. >_< Zuttty.
2012. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor új kapcsolatba kezdek, új szerelemmel, az nekem mindig olyan mintha újra átélném:) mert senkivel sem egyforma soha sem a csók, sem a szex.
2012. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az első csók, első szeretkezés élményére nem vágyom újra. Nem volt az olyan "egyszerű", iszonyatosan izgultam mindkettő előtt és mostmár úgy vagyok vele, hogy jobb hogy túl estünk rajta. :)

Viszont pont nem rég jutott eszembe, hogy a párommal szívesen megélném újra az első pillanatainkat, amikor még csak közeledtünk egymáshoz. Gyakran nosztalgiázunk, hogy kinek mi játszódott le a fejében az első találkozásunknál, az első érintésünknél, az első csókunk előtt, az első együttlétünk előtt. Azokat a szikrázó, bizsergős pillanatokat nagyon szívesen megélném újra. :)

2012. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én szeretnék visszamenni abba az időbe amikor még szűz voltam...arra mondom azt hogy "akkor még olyan jó volt"
2012. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!