Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha ujjazásnál nem éreztem...

Ha ujjazásnál nem éreztem semmit, akkor a szex sem lesz jó?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok. Amikor a barátom először megujjazott fájt (vagyis eléggé kellemetlen volt). Másodszorra viszont (szinte) semmit sem éreztem, se jót, se rosszat (nem tudom hány ujjal csinálta). Ez nagy baj? Van valakinek hasonló tapasztalata?

2012. márc. 25. 15:25
 1/10 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy csak úgy spontán ne újjazgasson, nyaljon ki rendesen utána újjazgasson meg farkaljon meg
2012. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet, hogy már nem vagy szűz?OO
2012. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem.
2012. márc. 25. 15:40
 4/10 WhiteLabel ***** válasza:
balf*sz a barátod.
2012. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja a sráccal van gond ....
2012. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok: se nem jó, se nem rossz, pedig már nem vagyok kezdő. A szex jó nekem, ha a külső részek is izgatva vannak. Furcsa is lenne, ha a párom csak a ki-be mozdulatokat csinálná. O.o
2012. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy balf... fék.
2012. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
valamit rosszul csinál de segíthetünk a gondodon:)
2012. márc. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Igen, a szex jó, van orgazmusom. Nem minden alkalommal, de ez még "hibahatáron belül van". :)

2012. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A "srác" nem tudja mi a jó egy nőnek. Szerintem ennyi. Azt hiszi, hogy ha durr bele azonnal, akkor az milyen f@sza, pedig nem feltétlen. Plusz, majd ha már idősebb leszel, mert gondolom még elég fiatalka vagy, akkor érettebb is leszel ehhez és tényleg egy olyan sráccal lesz dolgod, akihez igazán vonzódsz, akkor nem lesz ilyen problémád, mert attól is végigfut majd rajtad a hideg meg a meleg egyszerre, hogy a kezedhez hozzáér.
2012. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!