Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az baj ha 15/L...

Szerintetek az baj ha 15/L vagyok másfél éve van barátom és eddig csak smároltunk de én már nagyon kívánom és ahogy észrevettem ő is engem elveszíteni még nem szeretném?

Figyelt kérdés
szerintetek bele mehetek a pettingbe? ha igen mégis mi az ami nem korai? Sértő lenéző válaszokat nem kérek
2012. márc. 31. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed!
2012. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
petting miért lenne korai?
2012. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, amúgy miért nem akarod elveszíteni? Csak?
2012. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed, hogy készen állsz a pettingre akkor csináld. Ugyanez a szexnél.
2012. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a barátom nem akar kezdeményezni mert szerintem fél attól hogy korainak találom és elutasítom. én hogyan kezdeményezhetnék?
2012. márc. 31. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Benyúlsz a gatyájába vagy gatyán keresztül elkezded neki simizni.
2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
eddigi válaszolóknak köszönöm szépen. további válaszokat is válaszokat is várok
2012. márc. 31. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Izgasd fel simogatásokkal, egyebekkel, ha nem tud kezdeményezni kezdeményezz te, aztán majd megy minden a maga kis útját. De azért mindenképpen beszélgessetek a témáról hogy ki hogyan érzi.
2012. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem még várj vele.13,5 évesen jöttetek össze,akkor kislány voltál még,bár igazából most is az vagy.ha bele gondolsz éretlen vagy még érzelmileg,és agyilag is lehet testileg már nem.

Ne is elveszíteni akard,addig amíg így gondolsz a szexre addig felesleges és korai,nem veszítesz semmit ha vársz vele,nagyon fiatal vagy.Ha elkezdtek pettinggelni,akkor csak max simogatások legyenek,orális szex nem a petting része,szerintem nagyon lassan haladjatok,15 évesen még egy kapcsolatban nem kell testiség,de ha mégis akkor szerintem lazább petting legyen csak.

2012. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
kis taknyos vagy, anyuék tudják hog pasid van?
2012. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!