Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mondtam barátomnak (most...

Mondtam barátomnak (most kezdőzött el a kapcsolat) hogy nem fogom oda adni olyan könnyen a szüzességemet. Meg kell küzdeni érte. Mit mondjak, ha megkérdezni hogy hogyan kell küzdenie érte?

Figyelt kérdés
Azért mondtam ezt, hogy meg kell küzdenie, mert tudom hogy pasik kihívásokat szeretik. Arra viszont már nem tudom mit kellene mondani,ha megkérdezni mit kell csinálnia hogy meg legyen ez a győzelem.
2009. jún. 15. 22:31
 1/10 anonim válasza:
91%
Bizalom. Ne add oda magad 2 honapnal elobb szerintem! Ha szeret, kibirja, az nem olyan sok ido, addig megismeritek egymast. Es pettinggel kezdjetek, hogy megismerjetek egymas testet is.
2009. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Győzze le a hétfejű sárkányt :D

Először ismerjétek meg egymást, csókolózzatok, pettingeljetek, aztán lehet szexelni is.

2009. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És a hétfejű sárkány legyőzése közben igenis udvaroljon a királylánynak! :) Vívja ki a bizalmadat, ne erőltesse a dolgokat. Ha te úgy látod, hogy jól halad a küzdésben, mindig egy picit jutalmazd meg! És szép lassan eljuttok odáig, ha ügyesen küzd, hogy övé a győzelem!
2009. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Küzdjön, udvaroljonnm Neked. Mutassa meg mennyire szeret téged.
2009. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyi! Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit most írok, de szerintem eléggé...hogy is fejezzem ki magam finoman....butuska vagy. Nem tartod beképzeltségnek, hogy a te szüzességed elvételéért meg kell küzdeni ? És te miért küzdesz meg nála ? Vagy gondolod, hogy egy kapcsolat úgy működik, hogy a pasi csak ad, a lány meg csak kap...és ha eleget adott a pasi, akkor na jó, elveheti a szüzességedet...Tudod, egy kapcsolat nem így működik...egy kapcsolatban a két fél ha úgy érzi, hogy érzelmileg és testileg is eléggé egymásra van hangolódva, és szeretik egymást, akkor megtörténik a dolog. Szerintem nőjj fel, mielőtt kapcsolatba kezdesz....
2009. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%

23:49 eh...miért ez alap ha vkibe szerelmes leszel,mert mondjuk már azelött kialakul a vonzódás mielött összejönnétek és akkor ha már szeretik egymást akkor puff mehet is a szex? Ez ilyen tipikus fiu duma. Igen is tiszteletre méltó, hogy azt akarja h kicsit kinlódjon a csávó.Sztem örülhet neki, hogy nem egy k.rva tipus a csajszi. Mert manapság kevesebb a normális csaj mint a ribi.Erről ennyit!

Kérdező!Egyetértek azzal,hogy a bizalom mindenek felett, meg az érzelmek. Bizonyítson...főleg ha ugye Ő lesz az első, akkor nem mindegy,hogy kinek adod oda..sok sikert!

2009. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10:10-es! Eléggé félreértettél. Én nem úgy gondoltam, hogy egyből mehet a szex, ha megvan a vonzalom. Én is úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban is el kell telnie bizonyos időnek, hogy ez megtörténjen. Na de most remélem ezt nem gondolod komolyan, hogy "szenvedteted" azt, aki fontos neked. Ellentmondásba kerülsz magaddal. A szex nem olyan dolog, hogy a nők azok, akik vezérlik a pasikat. Ha nekem a barátnőm ilyet mondott volna, akkor azt mondtam volna neki, hogy "tartsd csak meg a szüzességedet...", és valószínűleg nem is lett volna kapcsolat belőle. Várni érdemes, hogy minél inkább egymásra hangolódjatok, és szerelmesek legyetek egymásba, na de az, hogy szabályokat hozol a kapcsolat legelején az nagyon gáz. Ez olyan, mintha a fiú meg azt mondaná, hogy ő meg csak 4 hónap múlva fog megcsókolni, mert neked azt ki kell érdemelned....ez nagyon gáz....
2009. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem egészen így van, vagyis én ilyet biztosan nem mondtam volna a pasimnak, hogy meg kell küzdened a szüzességemért. Ez így eléggé lelombozó. Jobb lett volna, ha erre magától jön rá, pl bepróbálkozik, te pedig finoman visszautasítod, vagy ilyesmi.
2009. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

10:10 es vok. egyetértek egy két dologban, de nem teljesen. Sztem jól teszi ha vár. Az viszont tényleg nem ok ,hogy neki tegyük különféle elvárásoknak kell eleget tennie ,hogy megkaphassa.

20/L

2009. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
11:33as vagyok. Kedves 10:10es! Akkor csak egyetértünk, de az is biztos, hogy a megfogalmazás egyáltalán nem mindegy. Tehát az ok, hogy a lány vár, mert még nem érzi magát felkészültnek, de ne hozzon szabályokat. Mert az szerintem nem fair.
2009. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!