Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljuk? (lent)

Mit csináljuk? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal többször eljutottunk addig, hogy be hatol, de mire oda kerül a sor meghátrálok.

Ujjazásnál sokszor okozott fájdalmat, sőt azt már nem is csinálja, csak szájjal kielégít, de azt is csak addig tudja csinálni amíg meg nem fájdul a csiklóm :/ utána én is kényeztetem őt. Ő már annyira rám van izgulva, hogy nagyon sokszor okozott fájdalmat nekem, s már nagyon félek, hogy mire oda kerül a sor, hogy behatoljon nagyon nagyon fog fájni!

Segítsetek!

16/l


2012. ápr. 1. 21:10
 1/9 anonim válasza:
100%
21:50 viasaton nézd meg az amerikai pite 3 at.
2012. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a félelmek ellen nem tudunk mit tenni, beszélj a barátoddal, hogy legyen óvatosabb, használjatok sikosítót... ne szexeljetek egy darabig, hátha van valami horzsolásod, hogy gyógyuljon, te pedig relaxálj, nyugodj meg
2012. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te tudat alatt még nem vagy kész rá, csak ő erőlteti a dolgot, hogy "na gyerünk csináljuk" és ezért nem tudsz kellőképpen ellazulni. Válts pasit! Vagy egyszerűen csak magától a fájdalomtól félsz, annak is van módja, hogy hogyan tedd túl magad rajta, de ezt a barátodnak kéne tudni. Megint ott vagyunk ahol az előbb, válts barátot. Én tudnám mit kellene veled csinálni, hogy jó legyen neked is! :)
2012. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért marha jó, hogy mindenki tudja cikizni a másikat.
2012. ápr. 1. 21:27
 5/9 A kérdező kommentje:

A válaszom az 1. nek szólt

Köszi 2. és 3. válaszolónak, de barátot nem akarok váltani, mert szeretem őt!

2012. ápr. 1. 21:41
 6/9 anonim válasza:

Beszélj a barátoddal, kérd meg, hogy legyen óvatosabb. Szerintem az sem gáz ha rákérdez, hogy jó volt-e vagy, hogy érezted magad stb.. Kicsit sem gond ha ilyenekről beszélsz vele, mond meg neki bátran! Sok sikert a továbbiakban! :)

16/F

2012. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Egyálán nem cikizésből, vagy a barátod kritizálásából mondom, csak azt monmdom amit gondolok. Nekem ha van egy barátnőm, és szeretem, és nem csak arra kell h "kielégítsen", akkor alap dolog lenne hogy ha ő úgy gondolja hogy korai még neki, nincs felkészülve stb.., akkor megbeszélem vele ezeket a dolgokat, és várok rá. Amúgy hány éves a barátod?

2012. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20 éves:)
2012. ápr. 2. 05:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy még kész lelkileg a dologra.
2012. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!