Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Férfiak! Kezdenétek...

Fiúk, Férfiak! Kezdenétek szűz csajjal? Hogyan bánnátok vele?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 05:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Először is megszeretnék ismerkedni ezzel a bizonyos szűz lánnyal. :P


Utána gyengéd lennék vele, szerencsére nincsen akkora farkam, ami gondot okozna általában a szűz lányoknál.


Ezért vagyok én a szűztelenítő. :P


Na de komolyra fordítva a szót.


Gyengéd és türelmes lennék, fordítanék időt arra, hogy kellőképp készen álljon a lány az aktusra, semmi durvulás vagy sietség, türelem, gyengédség, fokozatosság, odafigyelés.

2012. ápr. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Én kezdenék, meg kezdtem is :) Természetesen egy szűz lánnyal óvatosabban,gyengébben kell bánni mint egy tapasztalttal :) 22/F
2012. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kezdenék. Úgy ahogy bárki mással, azért mert szűz meg azért mert nem ugyanúgy meg szeretném ismerni és ugyanúgy megérdemli azt a törődést és odafigyelést amit a többi is.
2012. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
55%

Igen kezdenék, de ez több dologtól is függ. Gyengéden bánnék vele =) De mi a konkrét kérdés? Hány éves csajról lenne szó? Mert ha mondjuk 16-18 éves szűz csaj, akkor nem kezdenék vele.


f22

2012. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
16 éves csaj
2012. ápr. 2. 10:58
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
16 éves lánnyal nem azért nem kezdenék, mert szűz, hanem mert nem hiszem, hogy lenne közös témánk, közös jövőnk még kevésbé. Szűz lánnyal pedig simán kezdenék, és mindenképpen jobban odafigyelnék rá, mint egyébként. Ellenben ha a csaj közli velem, hogy neki idő kell, meg bizalom, meg várjunk, meg mittudomén, akkor nem kezdenék vele, mert akkor kb ugyanott tartok, mint egy 16 évessel.
2012. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
kezdenék. ugyanúgy mint egy nem szűzzel, rendesen viselkednék vele.
2012. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

remélem ez a kiscsaj szűz akivel próbálkozom most, mert én is az vagyok

f18

2012. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: mért olyan fontos ,, hogy szűz- e ?? Ha nem akk sem tudsz mit tenni ,, ha szereted azt is elfogadod ?!
2012. ápr. 2. 17:21
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az első kommentelővel, én is hasonlóképpen bánnék egy szűz lánnyal! :)
2012. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!