Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? A barátnőm is...

Mit tegyek? A barátnőm is szűz 17éves vagyok és 16cm a péniszem mit csináljak hogy nagyobb legyen van rá gyógyszer? Elég lesz a 16cm? Félek hogy nem. És hogy nem tom elvenni a szűzességét mien pózban vegyem el?

Figyelt kérdés

viagrát használjak az első szexnél? Mivel hamar elmegyek..

Mien mélyen van a szűz hártya?

Fog még nőni? Vagy mit tegyek vele?

Szégyelem igy nem tudom hogy mit is tehetnék


2012. ápr. 3. 07:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Másodikra nyilván tovább bírod majd. Persze nem biztos h bnőd is akar majd egy másodikat, ha netán az első fáj neki. Azért erre figyelj. Meg arra is, h ha netán sor kerül a második akcióra is, előtte moss kezet rendesen, esetleg zuhanyozz le gyorsan, és utána új gumi. Gondolom nem örülnél egy gyereknek..:)
2012. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát annak tuti nem xD köszi!
2012. ápr. 3. 09:19
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam ide de lenne még 1 gondolatom. Ez amolyan személyes tapasztalat lesz, egy rövidke történet ha úgy tetszik. Amikor megismerem a barátnőmet még én is szűz voltam, ő viszont már nem. Tudtam 1 hónap után, hogy már igényelné a szexet ezért én is elkezdtem "készülni" rá, pont úgy mint te. Az eredmény az lett, hogy görcsöltem, nem tudtam elengedni magam és csak élvezni amit csinálunk. Mindig az volt az agyamban "hogy nah ma este meg fog történni"...pedig ezt nem erőlteti senki. Ne készülj rá. Ha egy este csak csókolóztok meztelenül, némi petting esetleg az nem azt jelenti hogy most kötelezően le is kell feküdjetek. Az majd csak jön magától. Engedd el magad, mindig arra koncentrálj amit éppen csinálsz...pl csókolózás közben érezd hogy milyen finom puhák az ajkai, de jó átölelni meztelenül, érezni a testét...engedd el magad, lovagold meg az érzést. Ha egy ilyen előjáték alatt közben azon gondolkozol hogy "úristen most mi lesz, kicsi a farkam, nem bírom majd sokáig" akkor felsülsz. Mint mondtam ez személyes tapasztalat. Aztán ha nem gondolkozol csak csinálod ami éppen jólesik akkor rájössz, hogy ez csak szex és semmi félnivalód nincs tőle mert ez a legjobb dolog a világon ami történhet nő és férfi között. Remélem ez segít
2012. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Bástya Elvtárs válasza:

Nyugi!!! Ütközésig fog menni! Csak úgy kattan a vége, ő meg SIKÍT, de őszintén...

Figyelj oda, hogy minden irányába mozogj! Mert ha csiklóorgazmusa van, akkor nem a méret a lényeg! Ha kéri, hogy nyald ki, ne tétovázz! Ájulásig... Aztán, hadd lovagoljon, majd hátulról nyuszizd meg, s a végén feküdj rá, vidd el nyolcszor, s aztán ereszd bele... a gumiba a gecát!

2013. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hugyozásra elég lesz 16 centi!:') Tapasztalat...
2014. okt. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

az merült fel bennem, hogy visszakérdezném a mára vélhetően a kérdésében rutinossá vált kérdést feltevőt, hogy a következő generáció(k) megnyugtatására / okulására elmondaná-e a "hogyan történik a valóságban" sorozatának pár következő epizódját? :) :) :)

( persze minden tolakodás nélkül )

2023. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!