Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy valaki 25-30 éves kora után is szűz?

Figyelt kérdés

Egy amerikai kutatás ( [link] szerint akik felnőtt korukra szüzek maradtak, és nem vallásos vagy egyéb meggyőződésből, hanem mert nem volt más választásuk, azokat általában gyerekkorukban kiközösítették a többiek. A későbbi felnőttszüzeket társaik kinevették vagy egyébként osztódott folyton rájuk az áldozat szerepe a közösségekben. Ezzel összhangban általában egyedül játszottak, nem barátkoztak senkivel, és a többiek nem szerették, nem fogadták el őket. A kutatás tehát azt mondja, hogy azok maradnak szüzek felnőttkorukra, akikben gyerekkorban nem alakulnak ki a társas kapcsolatokhoz szükséges alapvető képességek, és ebben a külső ugyan szerepet játszhat, de csak egy tényező a sok közül.


Ha ismersz ilyen embereket illik rájuk a fenti leírás?


2012. ápr. 4. 17:55
1 2
 1/19 Panda Péter ***** válasza:
95%

nem feltétlenül. van olyan ismerősöm aki kifejezetten társasági ember, mégsem jött még össze neki.


20+

2012. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ismerek egy sracot. jo baratom. megbizhato, kedves srac... eros szemelyiseggel csak gatlasos es soha nem vette a faradsagot hogy legyozze ezt. igaz vezna es a lanyok szerint csuf. de a lenyeg hogy SEMMIT sem tett hogy ezen valtoztasson... valahol megerdemli a sorsat sajnos. engem is nagyon frusztral mivel en egy csodor vagyok es konnyen segithetnek neki PUA-s trukkokkel, be tudnam mutatni szamos lanynak. de ez az o valasztasa valahol...
2012. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha férfi az illető, akkor csúnya. Kiközösíteni is szoktak gyerekeket emiatt.
2012. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Vannak aszexuális emberek is.

(Persze nem mindegyik szűz az.)

2012. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egy 28 éves lányt ismerek,igen őrá maximálisan illik a leírásod.

És egy 35 éves nőt ismerek,neki a gyerekkorát nem tudom,de most nagyon zárkózott,de ő külsőre olyan átlagos.

2012. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

teljes mértékben így van ahogy a fentiekben leírtad kérdező.

puszi a hasadra...én is, a haverom is, ebben a helyzetben vagyunk.

2012. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát én még csak 20vagyok, és szűz. teljesen társasági ember vagyok, mégis itt tartok, ráadásul a társaság majdhogynem központja vagyok..
2012. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy baromság,ha akarná el tudná vesziteni prostival is.(Van akire ugyanugy illik ez a dolog és mégse szüz már.)
2012. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Nálam nem a kiközösítés, hanem szexuális bántalmazás+családon belüli erőszak.


F 20+

2012. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Fene se tudja de volt egy csaj aki 30 volt és szűz. Elbeszélgettem vele és meg tudtam győzni hogy ez gy nem jó. Azóta elég sok fiú megfordult az ágyában! :)

28F

2012. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!