Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Három hete megujjazott a...

Három hete megujjazott a párom és lehet, hogy előváladék került a kezére. Rá egy hétre pontosan, rendesen megjött. De mióta elmúlt, (kb. egy hete) folyton szurkál a hasam, egyfolytában pisilni járok. Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés volt már, de annyira ellentmondásos mindegyik válasz, hogy már összezavarodtam. Lehetséges, hogy csak bebeszélem magamnak, és azért? Vagy esetleg az is lehet, hogy azért vannak ezek a tünetek, mert (mivel rendszeresen járok úszni) elkaptam valamit az uszodában? Vagy felfáztam? Egyébként még szűz vagyok és teljesen tapasztalatlan. Köszönöm előre is a válaszokat! 16/L

2012. ápr. 5. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

kinek az előváladéka került a kezére?

Lehet,hogy megfáztál vagy elkaptál vmit az uszodában,, és ha mindig ezen agyalsz,hogy terhes lehetsz, akkor bebeszéled magadnak a tünetet is.

2012. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az biztos szerintem, hogy nem vagy terhes. Igaz, hogy írják ,hogy az előváladéktól is lehetsz terhes stb, de azt is nézzük, hogy vannak akik hónapokig próbálkoznak azzal, hogy teherbe essenek. Vagy bebeszéled magadnak, vagy valami más oka van. Szerintem még várjál pár napot, és ha nem múlik el, akkor menjél el orvoshoz.


18/f

2012. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!:)
2012. ápr. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!