Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok és még...

Egy csajszii kérdése:

17 éves lány vagyok és még szüz a barátnöim mindig azt mondják hogy nagyon jó a szex de én félek az elsötöl. Akit meg kérdeztem fojton azt mondják hogy fájdalmas amikor ki jukad. Télleg nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 10:23
1 2
 1/16 Minii Vikii válasza:
Ez első alkalom tényleg kellemetlen és fáj, de utána már jó.
2012. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%
Szerintem inkább előbb tanulj meg helyesen írni, mert nekem is nagyon fáj amikor olyat olvasok, hogy "fojton" meg hogy "ki jukad". Az ékezetek meg már egyenesen megölnek.
2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden lánynál máshogy van, van akinek jobban, van akinek alig fáj. Ha ráparázol, rosszabb lesz. Hosszabb előjátékkal viszont el tudsz lazulni, és ha jól benedvesedsz, akkor nagyobb eséllyel nem fog nagyon fájni. Tapasztalataim szerint az is segít, ha a srác előtte orálisan kényeztet, attól jól ellazulsz.
2012. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

jajjjj anyám, hagyjuk már ezt a hülyeséget!

Kellemetlen? Fáj?

Na figyelj, nekem még friss az élmény, a múlt héten vesztettem én is el, ugyebár :D

Na, szóval... ez szerintem csak pasitól függ... ha fel vagy izgulva, és a pasi meg figyel rád, akkor minden oké lesz.

Én nem véreztem, nem nyafogtam, nem is fájt... Az első lökésnél egy picit feszített, de ugyan akkor nagyon jó érzés is volt... És pár lökés után már nem is feszített, sőt :P... Szóval nincs mit izgulni meg féli ettől, nem fogsz belehalni... egy méhcsípés sokkal jobban fáj, mint ez...

Legalább is nekem nem fájt, de én már előtte is éreztem, hogy nem lesz itt gond ilyen téren. Szóval ne parázzál már, engedd el magad oszt kész. Nem fogsz belehalni... :P

Sőt, nem is nevezném fájdalomnak, inkább picit szokatlan... és annyi!

Nyugi, jó lesz az :D

2012. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Nem is volt olyan hú de jó az első de nem fájt nem vérzett. Egyénfüggő
2012. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat csak azért vagyok igy be parázva mert a barátnöim azt mondták hogy nekik nagyon fájt és nagyon nem biroma a fájdalmat (érzékeny vagyok)
2012. ápr. 6. 10:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Fájhat, de nem olyan egetrengető nagy fájdalom az. Főleg ha a srác rendesen odafigyel rád
2012. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a második válaszolóra...

Mellesleg amíg nincs barátod(akivel komoly kapcsolatban vagy) addig felesleges ezen gondolkodnod.

2012. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van barátom és fojton azt mondja hogy tud várni
2012. ápr. 6. 11:07
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, fojton... Könyörgöm, az előbb írták, hogy ez így rohadtul nem helyes. Odafigyelhetnél egy kicsit, mert ez még 14évesen is gáz, nemhogy 17évesen... Tanuld meg, hogy foLYton és nem fojton.
2012. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!