Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiak, ha egy szűz lánnyal...

Férfiak, ha egy szűz lánnyal (lehet nem szűz is) nem odafigyelve bántatok, és ő láthatóan nem élvezte a dolgokat, többi aktus is kellemetlen volt neki és utána kidobjátok, nincs lelkiismeret-furdalásotok? Vagy nem marad bennetek kis rossz érzés sem?

Figyelt kérdés
Vagy el van intézve azzal, hogy biztos frigid volt a csaj, ő a hibás.
2012. ápr. 8. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

igen, a mai férfiak ezzel elintézik.

nincsenek tekintettel senkire és semmire.

2012. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Valamilyen szinten a nő a hibás, mert hagyta magát kihasználni. Ezt nehéz a pasikra kenni. És értelmetlen is.

Vagy meg kell mondani, hogy ez így nem jó változtassunk, vagy ha nem változik szétmentek.


A fent említett példa felesleges mártírkodás. Persze, hogy férfi dugni akar, ha nem élvezed cseréld egy jobbra.

Nem kell itt sírni.

22/L

2012. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Nem tudom bocs nem volt még barátnőm, :D De tételezzük fel megesne a dolog. -.- 1. nem hagynám ott 2. Ha ott is hagynám térden csúsznék vissza hogy ne haragudjon 3. ha ezt sem tenném meg a fejem a falba verném hogy az eggyetlen lehetőséget az életben hogy barátnőm lehessen elpuskáztam. :D
2012. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 valaki a tömegből ***** válasza:
Ez a szörnyű már 18 :D
2012. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meg baratnom, de ha lenne, szamomra evidens, hogy megbeszelnenk, hogy mik a vagyaink, mi esik jol, min kellene valtoztatni, ha valami nem mukodik es persze igyekeznek oromet szerezni, hiszen az egyre tobb es tobb onbizalmat adna nekem.
2012. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nyugi! Én 20 voltam mikor találkoztam egy olyan fiúval akire rámertem bízni magam.
2012. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Velem 22 évesen történt ez, és nem gondoltam volna, hogy ez lesz, azóta nem tudom feldolgozni, amik történtek, és nem is értem valaki hogy lehet/lehetett ilyen. (elméletileg szerettük is egymást, legalábbis én biztos szerelmes voltam)
2012. ápr. 8. 16:51
 9/18 anonim válasza:
de lenne, én nem tennék ilyet
2012. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne! Mert nemcsinálnék sosem ilyet...na de eleve a csajnak is okosabbnak kellett volna lennie,hogy ha végülis mondhatjuk kicsit undorodott a pasitól,akk hagyja ott a fenébe! De nyugi ahogy láttam rólad van szó,keress olyan pasit/férfit akivel minden tökéletes,és akk majd helyrejössz ^^
2012. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!