Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm 18 éves én 16...

A barátnőm 18 éves én 16 vagyok ő egyszer volt fiúval értelemszerűen elvesztette a szüzességét. Életében csak akkor sexelt elősször,3 nap múlva sexelni fogunk Félek hogy nemtudom kielégiteni, tippek, esetleg tanácsok? Várom a KOMOLY válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlás gyakorlás gyakorlás :)

Az első szex ritkán sül el jól, a feleknek össze kell szokniuk. Kényeztesd sokat,légy figyelmes, kérdezgesd közben, mennyire jó, hogyan tetszik stb. Ez kicsit vágyölő, de aztán belejöttök, kiismered, és szuper lesz :)

2012. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, annyit még elfelejtettem hozzáfűzni hogy szűz vagyok :D
2012. ápr. 11. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
szeresd ot, szeresd minden porcikajat, puszilgasd es nyald ot mindenhol, es amikor belehatolsz eleg a misszionarius poz hisz az olyan kozel hozza a ket felt, es egy lelki egyseget teremt meg. aztan a misszionarius pozban figyelj mit erzel amig benne vagy, a cel ne az legyen hogy elelvezz, a cel az legyen hogy kejt adj! hogy kielegitsd ot, hogy kejben usszon! es figyelj mert AMI NEKED JO AZ NEKI IS JO!
2012. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komoly válaszokat és a remek tanácsokat, az utóbbit és az elsőt is biztos hogy megfogadom, köszönöm mégegyszer!!!
2012. ápr. 11. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
2012. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, azzal az egy szexuális élményével nem sokkal tapasztaltabb, mint te. Kérdezd meg néha, hogy mit és hogyan szeretne. Ez nem ciki. Ha már 50 nőd lett volna, akkor sem tudhatnád biztosan, hogy ennek az egynek mi kell. :) Majd kiismeritek egymást. Minden jót!


24/l

2012. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elég hülye helyzet :D de sajnos tényleg nem kamu :S

Utolsó : Ebbben igazad van ;)

2012. ápr. 11. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

kérdező: szánalmas vagy..


már az is elég hülye helyzet, hogy ilyen ostoba vagy. Magadtól is rájöhettél volna: gyakorlás és idő kérdése..


És mégis mit vársz? lepedő király leszel az nap este, mikor még szűz vagy? ÉS még ki is akarod elégíteni....?


Már ne is haragudj, de szűz hapsiként örülj annak ha 1-5 percid bírod

2012. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Elsosorban minden a csajrol szol...neki kell jo legyen es azutan miutan kiismerted elegge hogy mit szeretne utana majd megprobalsz alkalmazkodni hozza,ugy hogy mindkettotoknek megfeleljen.
2012. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hogy ment, jól teljesítettél? ;)

élvezte rendesen?

2012. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!