Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A partnered, akinek a szüzessé...

A partnered, akinek a szüzességedet adtad, hogyan tudta meg, hogy az első alkalmad vele volt?

Figyelt kérdés

(Már ha megtudta.)


Milyen körülmények között, mennyivel az első szex előtt/után?


Az akkori kort és nemet is! Köszi! :o)


2012. ápr. 21. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Az első alkalomnál már 10 hónapja jártunk. Ő nekem az első barátom, ezt tudta is már a kapcsolatunk elején, így nem volt számára meglepő, hogy nekem ebben is ő az első. :)

Én akkor voltam 15, ő 20. (Ma is együtt vagyunk.)

2012. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam neki,mikor legközelebb találkoztunk,meg is lepődött rajta. 14/L voltam akkor.
2012. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

az elejétől fogva tudtuk egymásról,hogy mindketten szüzek vagyunk. nem is volt meglepő, mindketten 15 évesek voltunk akkor. kb fél évet vártunk és 16 évesen adtuk egymásnak a szüzességünk.

L/17 MÉG MINDIG EGYÜTT :D

2012. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Már azelőtt is tudta, hogy szűz vagyok, mielőtt járni kezdtünk volna. Nem csináltam belőle nagy titkot. Akkoriban még nem volt ciki szűznek lenni.
2012. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Off: most sem ciki szerintem


On: Én rögtön tudattam vele, hogy nem voltam még senkivel, még a kapcsolatunk elején. Ő viszont trükközött, mert cikinek érezte, hogy ő is szűz, és ez HATALMAS gubancot okozott az első alkalommal. Én ugynis azt hittem, hogy egy tapasztalt srác kezei között vagyok és mindent ráhagytam. Kicsit simogattam, csókolgattam, de egyébként nem voltam túl "aktív". Végül a srácnak nem állt fel. Később derült ki, hogy ő is szűz volt, és annyira izgult, hogy kellett volna neki a merevedéshez, hogy izgassam őt a kezemmel/számmal, amit én azért nem tettem, mert azt hittem ő tudja mi a dolga :D


Mikor megpróbáltuk megint, akkor minden sokkal simábban ment :) De ehhez tudnom kellett, hogy a srác szűz.

2012. ápr. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok megint: azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy én L/18 voltam, ő F/19


Most 22 vagyok, még együtt vagyunk.

2012. ápr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
49%
Én megtaláltam a barátnőm nőgyógyász leleteit és ott tudtam meg h szűz volt. Ez kb 3 hónapja volt.
2012. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
5%

Én megtaláltam a barátnőm nőgyógyász leleteit és ott tudtam meg h szűz volt. Ez kb 3 hónapja volt.


2 napra az első aktus után


Én 26 ő 14

2012. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Haha utolsó, vicces vagy.

Az én első barátom tudta, hogy szűz vagyok. Nem szégyelltem. Akkor éreztem volna furán magam, ha utána közöltem volna vele. Egy szűzzel azért csak óvatosabban bánik az ember fia.

2012. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
megmondtam még az elején neki, fél évet vártunk, ő volt 22 én 16, még mindig együtt vagyunk :)
2012. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!