Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése vibrátortól?

Szüzesség elvesztése vibrátortól?

Figyelt kérdés
Egy leszbikus kapcsolatban, hogyha szexuális segédeszközt használnak a felek, és az egyikük szűz (volt), akkor ez szüzesség elvesztésnek számít, vagy nem?
2012. ápr. 22. 22:35
 1/8 anonim válasza:
20%

Na még egy divat leszbi. Remélem ez fogja okozni a kihalásukat, hogy nem tudják az idióta génjeiket örökíteni egy leszbikus kapcsolatban.


Egyébként ha annyira leszbi vagy, és kisfiad születne akkor hogy nevelnéd? De idióták vagytok istenem, nem gondolkoztok.

2012. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Biológiailag igen, lelkileg szerintem nem, bár ha akkora a szerelem akkor igen.
2012. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Itt már mindenki korcs?
2012. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Furcsállottam, hogy különbséget teszel a lelki és a testi része közt, de tetszett :)
2012. ápr. 23. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
SZia..hiába, ha meggondolnád magad akkor segítek elveszteni ;) Ha gondolod a barátnőd is beszállhat.
2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
A leszbikus kapcsolat nem kapcsolat. Szüzességet még nem vett el vibrátor, csak FASZ!
2012. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a leszbikusoknál az jelenti a szüzesség elvestését, ha először kerül szexuális kapcsolatba egy nővel. Ennyi.

(egy leszbikus)

2012. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
A szüzességed akkor veszted el ha konkrétan átszakad a szűzhártya...szóval ha benyomták neked rendesen akkor már nem vagy szűz.
2012. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!