Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Éreztetek valami változást...

Éreztetek valami változást lelkileg, miután elveszítettétek a szüzességeteket? Úgy értem, pl. magabiztosabbak, nyíltabbak lettetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
én megkönnyebbülést,meg pici önbizalmat is talán....de már olyan rég volt!
2012. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

19 éves voltam akkor. Másnap az egyetemen ülve, szétnéztem magam körül a lányokon, és olyasmire gondoltam hogy már én is csináltam, nem csak ti.

Nah jó, ez hülyén hangzott, de tényleg magabiztosabbnak éreztem magam.

2012. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Narwik ***** válasza:
44%
Nagyobb lett a huzat bennem.22/L
2012. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
utána nagyon fel voltam dobódva
2012. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Én fel voltam háborodva. :D Én valami látványos csodára számítottam, hogy majd belülről így jön a megvilágosodás, valami katarzis, bármi... teljesen ki voltam akadva, hogy a szex CSAK ENNYI? ebben nincsen semmi nagy cucc, ezért kellett nekem annyit türelmesen várni, meg minden, hát fuck... :D

Másnap suliban egész nap azon töprengtem látszik-e rajtam, hogy nem vagyok szűz? :D Én 16.5 éves voltam, első komolyabb szerelmemmel történt, és nem mertem anyán kívül senkinek elmondani, de mai napig nem látok semmi misztifikus dolgot a szexben. :D Jó, élvezetes, jó érzés a másikhoz bújni, meg minden, de hogy mi a túróért fújják fel ennyire? Azt nem tudom...

21L

2012. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Én egy prostival voltam, olyan szinten volt szar, hogy hazafelé az öngyilkosságon gondolkodtam. De nem bántam meg, mert ha nem megyek el még mindig szűz lennék.
2012. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Az égvilágon semmit. Előtte mindig azt hittem, hogy majd minden megváltozik, de tényleg ugyanúgy érzem magam most is, mint előtte. Talán annyiban változott egy picit a helyzet, hogy már nem érzem magam feszengve, ha meztelenül kell lennem a barátom előtt. :) 16/L
2012. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
igen
2012. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

"Mióta vártam ezt, és végre sikerült, túl vagyok rajta..." Kb ezt :-D

De ennek már majdnem 9 éve...

23,5N

2012. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden lány azt hiszi utána felnőtt lesz,meg így megy úgy.

De igazából nem a szüzesség elvesztése a lényeg az első szexuális élményben,csak manapság a tinik úgy állnak hozzá,hogy gyorsan veszítsük el,de hát nem csodálom fogalmuk sincs a szexről de azért csinálják 13-15 évesen.

Nekem jóérzés volt lefeküdni a barátommal,az egész nagyon jó volt,nem is érdekelt hogy elveszítettem a szüzességem nem az volt a fontos.

2012. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!