Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van ha egy 17 éves fiú el...

Mi van ha egy 17 éves fiú el akarja veszteni a szüzességét és örömlányhoz fordul vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanúgy péntek van.
2012. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Gáz! Ultra gáz! Az nem ciki, ha szűz vagy, de ha örömlánnyal veszíti el, az nagyon az! Hidd el, neked is jobb lesz, ha egy normális lánnyal fekszel le először.

L/16

2012. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
nincs semmi baj.
2012. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
39%
ne hallgass azokra akik azt mondjak ,hogy baj. nyugi nem baj es nem is szegyen.
2012. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem azt teszel amit jónak látsz, de szerintem érdemesebb barátnővel. Ráadásul az örömlányok hordozhatnak betegségeket, amiket nem szoktak reklámozni.
2012. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
43%

ma 15:33


Szerintede nem ő is inkább barántővel szeretné?!


Csak bizonyára nem minden fiú jön be ezeknek a kényes, beképzelt tini lányoknak manapság, meg is értem a kérdezőt és támogatom, ha örömlányhoz akar menni.


Én is úgy vesztettem el 21 évesen és csak azt bántam meg, hogy nem hamarabb tettem meg, hiszen egyértelműen láttam már 17 éves koromban is, hogy a lányoknál esélytelen vagyok, mert nekik a magas, jóképű, bunkó állatok kellenek többnyire, ami én távolról sem vagyok sajnos.


Ja és még egy jó tanács kérdező, ha egy kövér csúnya lány felajánlja magát, csak dugd meg, használd ki őket, mert másra nem is valóak, mind aljas, kis számítható pióca, kiszívják a véred, az életerőd és a pénzed!


Használd hát te is őket bátran ki!!


Szerezz sok tapasztalatot, aztán dobd el őket, mint egy használt rongyot!


Ha nem így teszel, akkor ők fognak tégede kihasználni tönkretenni!!


Nem véletlen van az, hogy a legbunkóbb, legaljasabb férfiaknak van a legjobb nője, ők tudják kezelni a nőket.


Vegyél a rossz fiúkról példát, a nőknek amúgy is ők kellenek, még ah tagadják is, meg azt mondják, hogy nekik jó, kedves, hűséges fiúk kellenek! A f@szt!

2012. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nyugodtan,nincs abba semmi rossz.
2012. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Szex.
2012. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az iménti válaszoló példája kiválóan mutatja, milyen lelki sérüléseket okoz, ha valaki prostituálttal veszíti el a szüzességét. Szóval inkább várj.
2012. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ettől még nem lesz könnyebb párt találnod később, sőt szépen megszokod, hogy pénzért bármikor kapsz szexet, ergo tenni se kell érte. 17 évesen eleve nonszensz ilyesmin gondolkozni.
2012. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!