Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves szűz fiú vagyok. Nap...

19 éves szűz fiú vagyok. Nap mint nap frusztrál ez. Tudnátok valami jó tanácsot erre?

Figyelt kérdés
Ez a dolog eléggé zavar, főleg hogy sokan azt hiszik rólam, hogy, , falom" a csajokat. Persze volt már rá lehetőségem, hogy ezen változtassak, de nem sikerült. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy sokáig gátlásos voltam/vagyok, amiatt mert kiskoromban volt egy műtétem (Hypospadiasisal születtem). Sajnos ez eléggé befolyásolta az életem, mert mindig ott motoszkált a fejembe. Most meg hogy annyira már nem zavar, itt vagyok 19 évesen és ha oda kerül a sor, mindig elkezdek gondolkodni, hogy vajon mit fog szólni, én még szűz vagyok, közbe meg ugye nem is hinnék rólam ezt. Így tartok attól, hogy mi lesz ha kiderül, hogy az vagyok. És hát jó lenne ezen változtatnom, csak mikor oda kerül a sor elkezdek agyalni és nem jön össze :S de ez nem mehet így mindig, így is elég rosszul érzem magam, hogy idáig jutottam...
2012. máj. 5. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi a baszást jelen ez Hypospadiasisal?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*jelent
2012. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Egem konkrétan nem zavarna, hogy úgy születtél.. Amúgy meg menj csajozni, ha oda kerül a dolog akkor meg mond el, hogy nem voltál még nővel, mert stb... Én megérteném, de viszont ha hazudnál, hogy ohh már ennyi meg ennyi nővel voltam és rájönnék közbe, hogy mégse, na akkor azt nem bocsátanám meg. nincs ebbe szerintem semmi.
2012. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem a googleban hogy mi ez a Hypospadiasis. A képek közt egy rakás kis farok volt amivel még állva hugyozni se lehet.
2012. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 19 éves fiúk kb fele (de inkább több) még szűz. Sokan csak kamuzzák h nem.
2012. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Menj prostihoz, nekem is el kellett mennem pedig normális méretem van, de a lányok sosem néztek sokra egy rendes srácot...
2012. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok fiú szűz még 19 évesen. Nincsen ebben semmi szégellni való.

Persze mindenki vagánykodik, hogy már 14 évesen elvesztette a szüzességét, meg falja a nőket, meg stb, de valójában átlagosan 18 körül vesztik el.

Prostihoz ne menj el. Olyan lánnyal szexelj először akivel szép emlék marad majd a jövőben is.

A műtétedről nem tudok szólni mert nem ismerem ezt a betegséget, de ha nincs látványos nyoma a műtétnek akkor nem kell aggódnod.

2012. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
"Olyan lánnyal szexelj először akivel szép emlék marad majd a jövőben is. " - ilyen lány nem létezik, kereshet de99% hogy nem fog találni.
2012. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát igazából a mérettél nincs gond, ami meg látszik, hogy körül van metélve, csak igazából maga a tudat, hogy nekem más az elég zavaró...

Köszi amúgy a válaszokat.

2012. máj. 5. 13:55
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha netán egy nálam fiatalabb lánnyal kerülne oda a sor, aki szintén szűz, de ő azt hiszi hogy én már biztos nem...Attól tartok gáz lenne ha kiderülne hogy én is(meg hát nem vagyok egy rosszképű srác, lennének is lehetőségeim csak igazából ,,beparázok" ha arra kerülne sor..)
2012. máj. 5. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!