Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap veszítettem el a...

Tegnap veszítettem el a szüzességem. Véreztem. Még ma is vérzek. Ti meddig véreztetek?

Figyelt kérdés

Igazán örülnék minden komoly válasznak és segítségnek. Érdekelne, hogy mikortól menjek ezzel nőgyógyászhoz.

Köszönök minden fajta segítséget :)

L/20



2012. máj. 6. 19:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hmm..elég gyanús, hogy ez inkább menzi.a távozó vér állapotából nem tudsz következtetni? nem görcsölsz? vagy szoktak lenni tipikus jeleid? (derékfájás, mellfeszülés, bármi)
2012. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

nincsenek nálam előjelei a menzesznek.

de most beszéltem édesanyámmal. mikor ő veszítette ez a szüzességét 5 napig vérzett csak úgy és erősen. talán örökletes ez és én is így vérzek...

2012. máj. 6. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez nagyon fura, ilyenről még nem hallottam, de akkor biztosan minden rendben lesz, és legalább meg tudtad beszélni Anyukáddal. :)

Azért ha rosszul éreznéd magad (szédülés, ilyesmi), akkor menj orvoshoz. Jobbulást!

2012. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet! :)
2012. máj. 6. 21:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap azért menj el orvoshoz, nehogy valami baj legyen!
2012. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A vérveszteségből is lehet baj, úgyhogy menj csak el orvoshoz!
2012. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
én egyáltalán nem véreztem..:O se közbe, se utána.. szerintem is menj orvoshoz, remélem semmi bajod:)
2012. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem kicsit sem,és még az sem volt,h előtte maszturbálás során véreztem volna.
2012. máj. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
voltam dokinál. minden rendben. csak ilyen szívatós a szűzhártyám és még egy párszor vérezni fogok -.-
2012. máj. 9. 17:12
 20/20 omgfiú válasza:
0%
lóval csináltad vagy mi a fasz?
2012. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!