Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szerelmeskedés?

Első szerelmeskedés?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt ő 18éves és 16 vagyok szerintem már itt lenne az ideje a szexnek de ő nem próbálkozik még petting se volt mit tegyek?Mit várhat el tőlem az első alkalomkor?
2012. máj. 14. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Orál, anál, szado-mazo.
2012. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne fürgyetek le jó ideig és aztán némi testszaggal bújjatok össze. Szerintem sokáig emlékeznétek az első együttlétetekre. Sok sikert hozzá. Olyan posztmodern lenne.
2012. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha őszinték vagytok egymással, és komolya a kapcsolat miért ne kérdezhetnél rá, és beszélnétek a dologról?? amúgy ez alap. nála kérdezz rá hogy miért nem próbálkozok, vagy nagyon gyengén próbálkozz - csókkal, simogatással felhúzni őt... tudd meg mi gátolja. amúgy meg nem kell rögtön belevágni a lecsóba! megismerhetitek egymás testét, hónapok alatt is, mielőtt tényleg megteszitek. és semmit nem kellene elvárnia tőled, még is mi lenne elvárható egy szűztől?
2012. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak markolj rá a farkára.
2012. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még nagyon fiatal vagy
2012. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem próbálkozik, mert fiatalnak tart, és félt, meg azt hiszi, hogy te még nem akarod. Ha viszont te szeretnéd, hogy legyen legalább egy kis petting, akkor próbáld jelezni neki, esetleg kezdeményezz te! ;)
2012. máj. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az elsőnél lazán rá másztam h én már pedig most dugni szeretnék és örömmel fogadta a hírt
2012. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért. nem próbálkozik, mert fiatalnak gondol téged, ami a korod alapján kétesélyes, ez inkább az érzelmi és a szellemi érettségedtől függ. Ha még nem is pettingeltetek, ne akarj szexelni, mert úgy nem lesz jó (főleg neked nem!!!). Beszélgessetek őszintén az ilyen jellegű témákról is, és akkor megtudjátok, hogy ki mit akar és mi az amit még nem. Ezek fontosak nagyon... Ne legyél te a FŐ kezdeményező, akkor se, ha ez a mai világ ilyen hülye :) Szeressétek egymást, legyetek őszinték, beszélni, beszélni, egyeztetni, és minden jönni fog magától L/20
2012. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!