Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek miért nem mindegy,...

A nőknek miért nem mindegy, ki hogyan veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Már volt ki hány évesen, de már az sem mindegy hogyan.
2012. máj. 17. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Erkölcs!
2012. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem robotok, hanem érző lények? Esetleg.^^
2012. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagy butaságot kérdeztél. Ebből /is/ egy van, erkölcsi értéke felbecsülhetetlen. Még jó, hogy nem az ut szélén egy ismeretlennel vesziti el egy jóérzésű nő, hanem valaki olyannal, akit szeret, akiben megbízik, akihez érzelmileg kötődik.
2012. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert így működnek. De most komolyan. Az állatoknak se mindegy kikkel kefélnek, mindig megkeresik a legerőteljesebb egyedet és annak adják magukat. A nőknél is így van megkeresik azt aki nekik a legjobban imponál és ha minden klappol sor kerülhet a dologra.
2012. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába ecsetelnek a nők a szűzességről meg az erkölcsről, mikor lenézik a huszonéves szűz férfiakat...
2012. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert idióta vagy. Már hogy lenne mindegy, hogy veszíti el a szüzességét egy lány? Még egy (normálisabb) fiúnak sem mindegy, hogy k.rvával, egy éjszakás kalandban, vagy olyannal, akibe igazán szerelmes. Na, most ezt egy lánynál mondjuk emeld 10. hatványra.

A _hogyan_ kérdésre meg... szerintem a fiúnak mindegy (a póz), de egy lánynál illik odafigyelni, hogy legkevésbé fájjon neki, mégis érezze, hogy "vele vagy" és szereted. De lehet, hogy naiv vagyok. :) 27F

2012. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... erkölcsi megalázottság volna a nőknek elveszteni egy vadidegen emberrel, de hidd el vannak olyanok. Érdekes, a kis tesztoszteron bomba tini srácok akárkivel lefeküdnének csak legyen "nagy csöcse meg jó a pinája". Ennyi, slusszpassz.
2012. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, az én szüzességem már vagy 8 éve "oda van" :), de még mindig nem mindegy, kivel fekszem le.
2012. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kiscica005 válasza:
1.Talán mert mi is érzőlények vagyunk f*szfej! 2. Igen is fontos,hogy mikor,hol,és kivel...ÉS a legfontosabb szerintem ,hogy legyen a két fél között szerelem... -.-" Te pedig szánalmas vagy ,hogy ilyen hülye kérdést fel mersz egyáltalán tenni is...
2012. jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!