Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20-25 év közötti lányok!...

20-25 év közötti lányok! Tudnátok elég türelmesek lenni, ebben az állapotban egy 25 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Adott egy 25 éves szűz srác, természetesen szégyenli is, és magába fordul ettől. A kérdés adott. Nos?
2012. máj. 19. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen:)

Jobban díjaznám ezt, mintha olyan szinten cserélgette volna csajokat, mint a zoknijait..

2012. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mit kell ezen szégyellni?
2012. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én vhogy mindig úgy gondoltam, hogy a szűz fiúk nagyon izgalmasak :).


Viszont... Egyszer egy haverommal dumálgattam, ő akkor lehetett vagy 19, de nagyon jóképű srác, és már évek óta élt szexuális életet, sok nővel, könnyedén, stb... És akkortájt összeakadt egy szűz lánnyal. És mikor mondtam neki, h ez milyen tök jó dolog, meg biztos mennyi szépség van abban, hogy ő mutathat meg mindent a lánynak, hogy a tanúja lehet annak, ahogy valaki VELE fedezi fel a szexualitást, megdöbbenésemre azt felelte, hogy ez inkább idegesítő és lankasztó, hogy mindent neki kell magyarázni meg tanítgatni...


Nem értem az ilyen viselkedést. Én személy szerint nagyon tudnék értékelni egy szűz fiút, baromira megbecsülném, és biztos nagyon élvezném minden pillanatát annak, amikor velem éli át ezeket a remek dolgokat.


Szóval ne aggódj ;). Ha találsz egy lányt, akit komolyan érdekelsz, ez NEM lesz akadály. Csak lazán ;). Lehet, született lepedőakrobata vagy, csak még nem derült ki ;)


26/N

2012. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ja, bocsi, egy évvel a korhatáron kívül vagyok, remélem, nem baj :)

Előző voltam.

2012. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

20:20


Kár hogy 10 000 ből 1 nő gondolkodik így :( Szép mai társadalom

2012. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Tedd fel magadnak a kérdést: neked is jól esik ha türelmesek veled az emberek, akármi is legyen.


Ha ezt az érzést ismered, akkor tudod mit jelent a fiú számára.


Majd feloldódik. Amúgy meg mi ez a vakrohanás? Miért nem adnak időt egymásnak a leendő párok? Részben emiatt van sok válás, mert az emberek nem tudnak elég időt fordítani egymásra.

2012. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fene? Ki lett cenzúrázva a válaszom? Valamelyik ősfeminista megsértődött az igazságon? New World Order...
2012. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

14:42

Mi volt a válaszod? Lehet, hogy nem olvastam el.

2012. máj. 20. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nagyon nem mindegy, hogy hogy néz ki az a 25 éves srác!

Mert ha egy ilyen kockás inges, gombás lábú informatikus, akkor sajnos megértem, hogy miért nem vesztette még el a szüzességét.

Ha jóképű, intelligens, szép a teste és jó a humora, akkor meg mindegy, hogy szűz-e vagy már nem.

2012. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!