Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20F Első szeretkezésem mit...

Tomi658 kérdése:

20F Első szeretkezésem mit hogy csináljak?

Figyelt kérdés
20F vagyok és még szűz úgy néz ki ma este barátnőmmel szeretkezni fogunk ő már volt más sráccal. Azt szeretném kérdezni hogy kezdjem az egészek milyen pózokat alkalmazzak és mennyi ideig? Bármilyen segítséget szívesen fogadok
2012. máj. 20. 09:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha ő is tudja, hogy szűz vagy akkor az a legjobb ha hagyod, hogy ő irányítson...ha nem...hát akkor sietned kell a felkészülésben :))
2012. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki hogy én se vagyok már szűz

Bármilyen tanács jól jönne mára?

2012. máj. 20. 10:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad meg neki az igazat? Sokkal egyszerűbb lenne a dolgod, miért kell hazugsággal indítani egy kapcsolatot?

Párom is szűz volt, de ő rajta észre se lehetett venni, mert nem görcsölt rá és CSAK azzal foglalkozott, hogy nekem jó élmény legyen, így jót szeretkeztünk. Szerintem ha nagyon félsz, hogy hamar elsülsz, előtte vedd kezelésbe magad, és utána pedig ne görcsölj rá, tényleg csak a másik érdekeljen, néha pedig kalandoztasd el a gondolataidat. Én ennyi tanácsot tudok adni, ha igazat mondtál volna, sokkal könnyebb lenne. :)) De azért sok sikert!

2012. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem lovagló pózban szeretkezzetek(lány van felül) és hagyd hogy a lány irányítson.
2012. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem kezdjél előjátékként csókokkal, kezd vetkőztetni. Elöször a száján csókold meg, utána a nyakát, a kulcscsont majd a mellek. A lányok töbsége nagyon élvezi ha megulyazzák/kinyalják nekik. Ne tedd be neki elég hamar mert ha tényleg ez az első akkor elég hamar elmész és akkor ott vége a dolognak. Ő valószínüleg tudni fogja a dolgát és ha látod, hogy felfesz egy pozitciót akkor majd beteszed...

ui:ha a találkozótok elött kivered akkor valamivel később mész el a lánynál...

2012. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Hazugságba saját hibámból bele mentem mert nem akartam beégni.
2012. máj. 20. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy nem mondtad el. Látod így volt egyedül esélyed eljutni vele a szexig.
2012. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A pózokat milyen időközönként érdemes változtatni?
2012. máj. 20. 10:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Rockwood köszönöm a segítségedet ezek alapján fogok haladni az előjátékra sok időt fogok szentelni! és próbálok minnél több ideig teljesíteni
2012. máj. 20. 10:13
 10/12 Carlsokolbász ***** válasza:
FAKE!
2012. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!