Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég vesztettem el a barátom...

Nemrég vesztettem el a barátommal a szüzességem. Nem tudtam elmenni azt gondoltam 1. alkalommal ez ok de a 2.3. alkalommal sem tudtam ő mindegyiknél elment. Pedig mikor bugyin keresztül, meg ujjazással kényeztetett elmentem. Most miért nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kislány!! az nem hipp-hopp jön! meg kell tanulni, nem akarlak elkeseríteni, de sok időbe telik majd! van akinek évekbe, hogy megtanulja használni a saját testét, és azt hogy hogyan jó neki!
2009. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem megy az olyan konnyen...megkell ismerjetek jobban egymast mond meg a parodnak h neked hogyan tetszik jobban es probaljatok egymasra figyelni aktus kozben...nyugi belejossz...aztan meg mar elvezni fogod...
2009. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szoktál-e maszturbálni, tudod-e hogy milyen érzést kell várni szex közben, ha nem, akkor kezdd el. Valóban hosszú hónapokba is telhet. Ne a pasitól várd, mert ha kezdő vaszeg ő is béna. Csikló orgazmusra hajts! Arra a legegyszerűbb recept, hogy amennyire csak tudod, dörzsöld a barátodhoz a pöcködet. A lovagló póz erre a legjobb
2009. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ok köszi.
2009. jún. 29. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Mikor egyedül vagy úgy tudod a legjobban megismerni magad ha maszturbálsz. Ezzel elősegíted azt, hogy megtanuld használni a tested és élvezed az együttléteket.
2009. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem ő nem kezdő volt már előttem több barátnője, és tényleg tudja hogy mit hogyan.

meg figyel is rám.

akkor ezek szerint még nekem kell majd belejönnöm.

köszi a válaszokat

2009. jún. 29. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy voltak már barátnői, még nem jelenti azt, hogy annyira jó benne. Arra majd később fogsz rájönni, ha már többel voltál, hogy ki értett hozzá (szerintem). Ha visszagondolok az első kapcsolatomra... :S
2009. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
szia! 16 éves lány vagyok ,a barátommal 1éve vagyok együtt és 10 honapja élünk nemi életet....elötte-sajnos :(- volt már 1 fiu akit nagyon szerettem és odaadtam magam neki....vele volt az elsö,nagyon rossz volt...:S...a barátommal-akit imádok még 1év után is :):)- na szval vele nagyon joo volt a szex..mindig élveztem,de ugy igazán nem mentem el.....de nagyon-nagyon joo volt vele minden alkalom....kb 1 honapja sikerült!!! nagyon joo érzés volt számomra :)...neki ö voltam az elsö lány az életében...szval nem mindig a tapasztalatokra kell adni,szerintem:)...az orgazmus nekem ugy sikerült,hogy nagyon lassan csináltuk,orákig,gyertyák mellett és mikor éreztem,azt a bizonyos mindjárt elmegyek érzést akk szoltam a páromnak h gyorsitson picit....igy sikerült:) légy türelmes és hidd el sikerülni fog!:)
2009. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

bízom benne.

2009. jún. 29. 20:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen volt először..
2009. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!