Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés lesz amikor...

Milyen érzés lesz amikor elvesztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Legalább is az aktus alatt. Utána nem érzel különbséget.
2012. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha lány vagy, akkor kissé kellemetlen a behatolás, (meg az első pár aktus) de aztán a testedben szétárad az öröm... Ha fiú vagy, akkor is nagyon jó, az a jó benne hogy akkor a farkad mindenhonnan körbeveszi az a szép, puha, finom kis meleg ölelés.. :D
2012. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy nagy recsegést fogsz hallani, pár napig lehet be is fog gyulladni itt-ott. Szerencsére ezen kívül nem lesz semmi bajod, kivéve a hypoestalicával azért kicsit vigyázz, jó mulatást!
2012. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a hétvégén veszitettem el,netudd meg,rohadt fájdalmas volt az elején amig át nem szakadt,de aztán sem tudtam élvezni mert fájt,nemnagyon,de remélem a következő alkalmaakkor jobb lesz :)
2012. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!