Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ha egy 18 éves lánnyal...

Fiúk, ha egy 18 éves lánnyal randiznátok és megtudnátok, hogy szűz, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt olyan, akivel szerettem volna lefeküdni, és igazán nem is pasiztam, csak flörtölgettem. Eljárok bulizni, de annyira le voltam foglalva a tanulással, meg a tánccal, hogy az értékrendemben nem az 1. helyen állt, hogy legyen barátom. Most jött el az a pont, amikor viszont már másra is van időm, de félek, hogy a fiúk ettől furán néznének rám és számukra "ciki" lennék. A barátaim közül senki nem gondolja, hogy még nem voltam fiúval, mert külsőre talpraesett, igényes lány vagyok.

Fiúk, válaszolnátok a kérdésre?


2012. máj. 29. 12:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

-.-" ha valaki komolyabb dolgokat szeretne majd veled kezdeni az pont le fogja sz"rni..


De ha csak szex kapcsokra gondolsz érzelem mentesen ott nem előnyös..

2012. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Húha, vannak bajok:))
2012. máj. 29. 12:39
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Tinédzser korodban nem feküdtél össze fűvel-fával, nem kérkedtél vele hogy már nem vagy szűz. Ennek kéne a standardnak lennie, nem pedig cikinek!
2012. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Diavolino44 ***** válasza:

Azt hogy vannak meg olyan nok akik a sajt testuket erteknek tekintik s nem fekszenek le minden jott-menttel.

Talan csak annyiban negatvuim egy picit, hogy valoszinu 3-4 honap kell mire a lany megbizik bennem s elkezdjuk a szexualis eletet. S ez egy olyan szemelynel akinek evek ota van szexualis elte, ez eleg kenyelmetlen, de ha szerelmes vagyok miert ne!

27F

2012. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

jáj :D


szerintem nem gáz,

és nem lenne cikki szerintem mert még én is szüz vagyok nekem se volt még barátnőm ja meg nem ez lenne számomra a legfontosabb dolog hogy szűz e még vagy nem hanem a belső tulajdonságok fontosabbak lennének

2012. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki hogy én lehetek az első.
2012. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. 17-18 évesen én is szégyelltem, hogy szűz vagyok, de hamar rájöttem, csak én tartom magam égőnek.


26f

2012. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
"külsőre talpraesett, igényes lány vagyok" Én azért kiváncsi lennék arra, hogy nézel ki.
2012. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok egy 18 éves szűzről?

AZT HOGY HELYÉN VAN AZ ESZE!

2012. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
o.O <---- vhogy így néznék :)
2012. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!