Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésére milyen...

Szüzesség elvesztésére milyen gyógyszert vagy fájdalomcsillapítót lehet kapni, ami hat is?

Figyelt kérdés
2007. aug. 14. 12:54
 1/9 anonim válasza:
52%
Semmilyet!Ez nem olyan fájdalom,amit csillapítani kell!
2007. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem törvényszerű, hogy fájni fog, én például meg sem éreztem! :O) Ha fáj, akkor is csak egy röpke pillanatig, és utána már el is felejtheted a kellemetlen részét!
2007. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Már bocsi, de minek akarod, hogy ne fájjon?? ez a fájdalom tényleg csak egy pici dolog, ne féj. De ha nem akar átszakadni, és azért kérdezed akkor orvos el tudja neked távolítani. de ha sex közbenre gondolsz, akkor NEM KELL FÁLYDALOMCSILLAPÍTÓ...
2007. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ennek a gondolatnak a fejedben nincs helye! De ha mégis, akkor szerintem még nem vagy felkészülve lelkileg a szexuális életre. Várj még egy kicsit. Amúgy nem fáj, ez nem a fájdalomról szól hanem a szeretetről.
2007. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
25%

Van egy ősi kínai módszer, ami évezredek óta bevált eljárás ázsiában.

Végy egy szem Algopyrint és szorítsd a két térded közé. Biztos nem fogsz fájdalmat érezni és teherbe sem esel.

2007. aug. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
TÉNYLEG NEM FÁJ!!!Nem kell hozzá fájdalomcsillapitó. Csak abban a pillanatban érzel valamit amikor átszakad. Ha fel vagy rá készülve és nem azon agonizálsz, hogy ez most neked mennyire fog fájni, akkor meg sem fogod érezni az egészet, ha ilyeneket kérdezel szerintem várj még vele... (legalább egy picit) Ne azért akarj szexelni, hogy már ne legyél szűz, hanem azért mert kivánod a dolgot.
2007. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem fáj ha kellően nedves vagy!
2009. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4%
ciántabletta
2010. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
39%
faszt
2011. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!