Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet elérni, hogy a hüvely tágabb legyen?

Figyelt kérdés
A barátom és én is még szüzek vagyunk, ő 20, én pedig 18 éves vagyok. Már lassan fél éve vagyunk együtt, és nem sokára szeretnénk lefeküdni. Tudom, hogy szűk vagyok, ezért megkértem, hogy előtte mindenképp ujjazzon, hogy táguljak, mivel még sosem csinálta senki, még magam sem. De arra nem számítottam, hogy fájni fog, eddig mindig csiklóorgazmusom volt, és akkor akár többször is elmentem. Ujjazással is el lehet érni, hogy tágabb legyek? A lényeg, hogy jól fel legyek izgulva? Csak mert, így eléggé elment a kedvem, még az ujjazástól is, hogy fáj. Vagy, hogy kell úgy csinálni, hogy ne fájjon? Köszönöm!
2012. jún. 6. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, érzéssel, ha odafigyel a srác, jól fogod érezni magad, de azt javaslom előbb próbáld Te magad felizgatni ujjazással, Neked mégiscsak könnyebb kitapasztalni, hogy hogyan nem fáj.

De ha kellően fel vagy izgatva szerintem nem lehet gond.

2012. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Nyalás?? Vagy az nem pálya? Nem kell ajtóstól rontani a házba, először kopogtass be...
2012. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából, maszturbálni azért nem szoktam, mert nem tudok kellőképpen felizgulni, csak ha ő csinálja. Szerintem most eléggé stresszeltem, és nem tudtam elengedni magam. De akkor legközelebb igyekszem nem félni, és akkor jobban felizuglok. Amúgy a nyalás jó módszer lehet, köszi!
2012. jún. 6. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
az egész kérdés olyan görcsös, el kell lazulnod és nem olyan dolgokon gondolkodnod, h jajj fájni fog, meg túl szűk , meg nem lesz orgazmusom... csak add át magad az érzésnek , a párodnak élvezd, ezáltal jól benedvesedsz és úgy becsúszik az ujja ahogy azt kell.
2012. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha fáj akkor ne csináld! Várd meg az igazit. Szerintem ez a kölök nem a te eseted! Várd meg azt aki a puszta pillantásával felizgat, vagy ha már a közelsége lángba hoz!
2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem kell tágítani, mert elég tág, csak a szűzhártya szűkíti.

Ha fájt, akkor a szűzhártya miatt fájhatott valószínűleg.

Ha átszakad rendesen, és bemegy a hímvessző, akkor utána már nem lesz szűk csak elsőre kicsit talán.

De ha rendesen izgalomba jössz és benedvesedsz akkor be fog menni, hacsak nem hatalmas mérete van, kb egy kukorica csőre kell gondolni.

Az fájhat, meg lehet szűk, de gondolj csak a szülésre. egy baba feje mekkora és mégis az esetek nagy többségében kijön :)

NA jó, persze, addigra fog tágulni a szülés alatt rendesen, de alapból sem szokott szűk lenni tartósan, csak nagyon ritka esetben.

2012. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előjáték nagyon fontos. Hogy rá legyél hangolódva a szexre. És nehogymár rögtön ujjazzon! Elősször simogasson. Játszon a melleiddel. Csókolja a combod, a popsid. Majd nyaljon ki. És ha már jó nedves vagy megujjazhat! És a hüvelyed méretén ne aggódj! Ha felizgulsz ki fog tágulni. De ne agyalj ezen! Minnél jobban aggódsz feszültebb leszel, és akkor nem tudsz majd élvezni. Csak sodródj az árral, hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok. És lazulj el! Az előjáték a fontos!
2014. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!