Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Bunkóság megkérdezni a szüleim...

Bunkóság megkérdezni a szüleimet, mikor vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Ti megkérdeznétek ?

esetleg volt már valaki aki megkérdezte ?

ha igen mit mondtak ?


2012. jún. 8. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem kérdezném meg:D de azért kíváncsi lennék a reakciójukra:D
2012. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes egy kérdés, nekem sose fordult meg a fejembe, hogy meg kérdezzem-e. Szerintem nem bunkóság de csak akkor, ha jó a kapcsolat és nem tízen éves vagy meg nem is 20 éves hanem kicsit idősebb azért. De kérdezd meg és írd meg, hogy mit szoltak hozzá és milyen képet vágtak! :)
2012. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első komolyabb barátom lett, akkor anyukámmal elkezdtünk beszélgetni arról, hogy hogyan is jött össze apukámmal és akkor szóba került a szex is.

Szóval én nem kérdeztem, magától mondta el, de azt hiszem, megkérdezhettem volna nyugodtan, bár igazából annyira nem érdekelt. :)

2012. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem, bár különösebben sosem érdekelt, csak valahogy arra terelődött a szó. Őszintén válaszoltak.

Amúgy nem bunkóság, miért lenne az? Persze ez a szülők habitusától függ, te ismered a sajátjaidat...

2012. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem, de nekünk jó a viszonyunk. Elmondták, meg bármit amit tudni szerettem volna. Szerintem nem bunkóság.
2012. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Itt minden a szülő - gyerek összehangoltságról szól! Ha nem vagy jó kapcsolatba a szüleiddel, talán ezért gondolod bunkóságnak. Lassan 2 éves kapcsolatom alatt szüleimmel ezerszer beszélgettem a szex kérdésről, s ezalatt beszélgetések alatt többször szóba jött, hogy nekik mi meg hogy volt amikor együtt voltak. Ez csak rajtad múlik :)

17/f

2012. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk viszont sosem kerult szoba a szexualitas, nem beszeltunk soha ilyesmirol a szuleimmel, meg a "szex" szot sem hallottam soha a szajukbol. Sot, igazabol meg akkaor is zavarban vagyunk egymas elott, amikor valami termeszetfilm megy a tv-ben es eppen az allatok parzasi szokasairol van szo...:D


Szoval en biztos, hogy nem kerdeznek meg ilyesmit a szuleimtol, de azt neked kell tudnod, hogy nalatok az ilyesmi belefer-e.

2012. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pretty_Fighter ***** válasza:
Tök furi,hogy valahol vannak ilyen tabuk egy családban.Nálunk gondolkozás nélkül mehetnek mindenféle kérdések,ami a szívünkön az a szánkon.
2013. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amindenit!

Nálunk is tabu ez, na de szerintem ha akarnám, megkérdezhetném őket. Viszont nem akarom tudni! De azért annyi érdekelne, hogy hanyadik volt az a kapcsolatuk, amelyben megházasodtak. Ennyit talán ki lehetne szedni belőlük, de tuti nem lennének fesztelenek közben.

Viszont én sem szeretném, hogy megkérdezzék majd tőlem ezt a gyerekeim, mert asszem ritka nagy csalódást okoznék nekik! :S

2015. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!