Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az itteni válaszok alapján...

Az itteni válaszok alapján sok fiatal fiú sokáig szűz marad és nem csajozik, mert kicsinek tartják a péniszméretüket. Szerintetek (főleg lányok) jogos a félelmük,13-15 cm akadály lehet alkalmi kapcsolatok esetén? És komoly párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg, hanem a tudás. Ennyi.
2012. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Attól még csajozhatnának, mire szexre kerül a sor úgyis annyira egymásba szeretnek, hogy a csaj hamar túllendülne ezen :)
2012. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem ezek mind buta kis fiuk , ne parázzatok már ha 10 cm alatt van akkor az nem ok egyébként még nöni fog mert még ök is növésben vannak
2012. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha vannak kis farkó férfiak, vannak kis puncijú nők is. Nem értem mi a gond. Nem a 180/80-asokat kell nézni, ennyi.
2012. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

én a helyükben szűz lányt keresnék. nekik még nincsenek előítéleteik, nem tudnak máshoz viszonyítani :)

aztán jöhet a többi

2012. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Baromság! Én még soha nem mértem le a farkam méretét.-.-
2012. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

"Baromság! Én még soha nem mértem le a farkam méretét.-.-"


Ez max. akkor hihető, ha csaj vagy.. :D:D

2012. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg szükségtelennek tartotta már.
2012. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Vree ***** válasza:

Én komolyan nem hittem el hogy bárkit foglalkoztat ilyesmi, amíg nem láttam ugyanebbe a topikban a mellméretük miatt aggódó lányokat. Azt hittem ez csak ilyen sztereotípia, amire a férfiak izgulnak, hogy a lányok a mellüket méricskélik. xD De ezek szerint tényleg van aki.

Bár meg kell jegyeznem hogy aki a GYIKre írogat az jó eséllyel nem a legokosabb kategória.


Egyébként meg megmondták az okosok hogy nem a méretek a lényegesek, hanem a kompatibilitás. Megfelelő mérethez megfelelő méretű "tok" legyen. Ha a férfi túl nagy, nem nagy öröme lesz benne mert nem tud elmenni rendesen szex közben. A méret max akkor előny ha a csaj is hétmérföldes.

2012. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem méregetni kell,hanem használni!! Nem gondolod T.kérdező?

37F

2012. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!