Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? (a többi lent)

Lefeküdjek vele? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A barátságom szerelemmé alakult egy fiúval . Azt mondta ,hogy szeretné ,hogyha ő venné el a szüzességem és vár rám akármennyit. Én nagyon szeretném , de nem tudom ,hogy csináljam e. 16 leszek , és kb 7 éve ismerem , és 2 éve több mint barátság. Lefeküdjek vele?? (normális , nem bunkó válaszokat szeretnék , ha valamire kíváncsiak vagytok kérdezzetek privátban.)
2012. jún. 10. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, hogy készen állsz és szeretnéd akkor igen, mondjuk még megvárhatnád míg 16 elmúlsz
2012. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem tenném. Hidd el egy fiúbarát nagyon sokat ér.Nem csak lefekszel vele, összejöttök, jártok, aztán történik valami és szakítotok. Akkor utána nem tudtok ugyanúgy viszonyulni egymáshoz mint az előtt.. És mindkettőtöknek nagyon rossz lesz!(tapasztalatból mondom)


Vagy ő legyen az igazi(akivel örökre együtt lesztek, de ezt 16 évesen nem hiszem, hogy eltudnád dönteni)vagy maradjatok csak barátok! (és ha még 5-10 év után is ugyan így viszonyultok egymáshoz, akkor próbáljátok meg!)

2012. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha ennyit várt akkor sztem nem csak dugni szeretne(elnézést a kifejezésért). Még egy kicsit korai, de legalább nem14 vagy, mint sok kis ribi! Ha úgy érzed mehet!
2012. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bizd sorsra magad.Dobj fel egy érmét.
2012. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De hogy lennénk barátok mikor szeretjük egymást??
2012. jún. 10. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
ne mert ő szeretné azét te ne akkard ja és a fiukba bene van minden trukk
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Bajod nem lesz belőle, viszont védekezzetek.
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Gyanus, hogy csak kufircolna akar egyet. Az meg, hogy azt mondja vár rád lehet kamu is. Én biztos várnék egy csomó időt, és akkor kiderülne, h tényleg vár-e vagy sem
2012. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát már 2 éve vár .
2012. jún. 10. 12:21
 10/13 anonim ***** válasza:

szia Mesih! :-)

remélem jól vagy-tok!

2012. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!