Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egész keményen tudtam...

Ha egész keményen tudtam ujjazni (és mélyen is), és neki ez nem fájt akkor már nem szűz a barátnőm ugye? Akkor csak kamuzott?

Figyelt kérdés
Ne ugassatok le, mert nekem ez most tényleg baromi fontos, nagyon sokat számít és ha kérhetem olyan írjon aki tényleg tud segíteni meg van némi tapasztalata is. Előre is köszi mindenkinek!
2012. jún. 11. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy ujjal csináltam, nem tudom, hogy ez számít e, kicsit nyögött, de szerintem az élvezés miatt volt nem pedig a fájdalom miatt, szerintetek? :(
2012. jún. 11. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet szűz, lehet, hogy aklapból ilyen tág.
2012. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ujj azért nem olyan vastag, mint egy pénisz, nyugi, ettől még lehetett szűz a lány.

Ráadásul mi lányok leggyakrabban úgy masztizunk, hogy ujjazzuk magunkat, valószínű, hogy a barátnőd már játszott magával, de ez nem ugyanaz, mint a szüzesség elvesztése, szóval nyugi.

2012. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan ARRA vágysz, hogy neki fájjon???


A szűzhártya nem csak szextől szakadhat át.

Átszakadhat tamponhasználattól, tornától, önkielégítéstől stb.

Van olyan nő, akinek alkatilag olyan rugalmas, hogy át sem szakad.

Plusz nem mindenkinek fáj vagy vérzik, amikor átszakad.


->

attól még hogy nem fáj neki, simán lehet szűz!

2012. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor még szűz voltam és a párom megujjazott előtte párszor, rettentően élveztem mert fel voltam nagyon izgulva és nem fájt. Viszont amikor szeretkezésre került a sor akkor is fel voltam nagyon izgulva, mégis fájt kicsit és véreztem is. :) 16 éves voltam.


22/L

2012. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!