Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves vagyok, és szűz....

20 éves vagyok, és szűz. Ismerek egy lányt, aki nagyon tetszik, és úgy látom neki is én, hogy lehetne ennél több?

Figyelt kérdés
Valahogy sose jött el az áttörés ,soha nem jártam még senkivel. Hogy lehet ezt elérni,hogy járjunk egyáltalán. Nagyon béna vagyok,és nemtom,mit csináljak. Lányok,mitől lesz vonzó egy fiú nektek?

2012. jún. 12. 08:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hogy lehetnék határozottabb ?
2012. jún. 12. 08:55
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Ezt bebuktad, mert szüzen biztosan nem kellesz neki. Esetleg menj prostihoz, és utána próbálkozz.
2012. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz nála, hívd randira, ide-oda. Ha látja, hogy tetszik neked az már elég. (reméljük te is tetszel neki) Egyáltalán nem gáz, ha szűz vagy, inkább arra legyél büszke, hogy nem dugtál még meg ócska r*b@ncot csak azért, hogy ne legyél az. Ha csak ez lenne veled a "baj" én biztosan nem utasítanálak el. :)

22/L

2012. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
38%

ma 09:15


Akkor te valami ritka rendes lány lehetsz, mert a legtöbb lány pánikba esik vagy rosszul lesz, ha meghallja, hogy szűz a leendő kedvese. ;)

2012. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ma már az a normális, ha ócska r*b*ncokat dug az ember. Én is itt csesztem el az életemet, hogy nem tettem meg.
2012. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem esnék pánikba egyáltalán. :)

Arra meg büszke lehetsz, hogy az cseszte el az életedet, hogy nem futkostál lotyók után. Az sokkal visszataszítóbb, ha egy pasi minden szembejövő tripperes cafkát megd*g.

2012. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mar elöttem is irtak kedveskedj neki hivd el moziba fagyizni esetleg setalni amibe van 1 kis romantika is ne legyel felenk annak ellenere h szüz vagy van aki kesöbberik azzal sincs semmi baj csak legyel tökösebb es menni fog a dolog. en 14 voltam mikor el vesztettem es a csajszi meg 18 es nem tagitott mellollemm majd fel evig :) kezdetnek jo volt utanna jott az onbizalom es jott a többi lanyka!szal hajra es sok sikert :)
2012. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szedd össze a pozitív behatásokat amiket eddig mondtak rád és fogd fel, hogy nem vagy te rossz pasi :) Ha nem teszed meg akkor buktad. Amíg én is sajnáltattam magam, hogy sok pasi mennyivel jobb stb. semmire ne mentem. Amikor átálltam arra, hogy rájöttem a saját értékeimre és lett önbizalmam és magabiztosságom érdekes módon máris sikerem volt a csajoknál :) Fejben dől el minden, persze nem árt adni a külsőre is, mert lehet magabiztos ha csövesnek nézel ki :D 22/F
2012. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es. Azért esnek pánikba, mert félnek, hogy utána túlontúl ragaszkodó lesz. És igen is jó móka szűz pasikat beavatni.

21/L

2012. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Akkor engem is bevathatna már egy lány. 22 éves fiúként már nagyon nehéz szex nélkül. :D
2012. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!